Nie odbył się pierwszy zaplanowany w poniedziałkowe popołudnie trening piłkarzy Pogoni na boisku. Spowodowane było to brakiem trenera, bowiem kilka godzin przed zajęciami klub ogłosił, że rozstaje się z dotychczasowym szkoleniowcem Thomasem Thomasbergiem.
We wtorek portowcy maja zaplanowany kolejny trening, ale nie ma pewności czy dojdzie on do skutku. W klubie oczekiwany jest już nowy trener wraz z całym sztabem szkoleniowym. Ma nim zostać Hiszpan Oscar Garcia. (woj)