czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy

Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy

Piłka nożna. Słowik numerem 1 wśród bramkarzy
Data publikacji: 2017-02-02 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-02 13:12
Wywietleń: 792 210623

Wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o miejsce w bramce Pogoni została rozstrzygnięta. Podczas tegorocznych sparingów najwięcej szans dostawał Jakub Słowik.  Trener bramkarzy Boris Peskovic potwierdził, że 26-letni bramkarz prezentował się podczas treningów bardzo dobrze i w wielu elementach mocno się poprawił.

- Znaczna część treningu bramkarzy została wykonana na Cyprze. Jestem zadowolony z pracy chłopaków z zespołem, jak i na treningach bramkarskich – czytamy wypowiedź Peskovica na stronie oficjalnej Pogoni. - Kuba spisywał się dobrze w meczach sparingowych. Poprawnie grał nogami, podpowiadał i ustawiał się.

Golkiperzy rywalizowali o miejsce w składzie od początku przygotowań i dostawali szanse w meczach kontrolnych. Trener Moskal potwierdził, że najbliżej wyjściowego składu jest Jakub Słowik.

- Również Adrian Henger w starciach z klasowymi rywalami spisywał się przyzwoicie. Mniej minut zagrał Dawid Kudła. Postawiliśmy na Kubę Słowika, ponieważ wyglądał najlepiej podczas przygotowań. Dostał więc najwięcej minut – tłumaczy szkoleniowiec. Kuba w tej chwili jest numerem jeden i wszystko wskazuje na to, że to on wystąpi w pierwszym meczu.

W Szczecinie golkiperzy będą trenować już coraz częściej z drużyną, a mniej we własnym gronie. 

- Będziemy już myśleć pod kątem najbliższych rywali. Zbierzemy informacje na ich temat, a dla bramkarzy to też istotne – powiedział trener bramkarzy. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

równo z trawą
Nie no jasne,bo kim zagracie jak cała"trójka" prezentuje poziom co najwyżej 1 ligi.Poprawił umiejętności w ciągu 30 dni-? Ewenement na skalę światową.Oszukujcie się wzajemnie tak dalej.
2017-02-02 12:29:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”