niedziela, 16 lutego 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Słowik nie opuści Pogoni

Piłka nożna. Słowik nie opuści Pogoni

Piłka nożna. Słowik nie opuści Pogoni
Data publikacji: 2016-12-30 09:37
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-30 19:34
Wywietleń: 726 192278

- Na dziś nie ma tematu pozyskania nowego bramkarza – powiedział nam dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Maciej Stolarczyk.

Na forach internetowych pojawiły się informacje, że klub złożył propozycję Jakubowi Słowikowi w kwestii wcześniejszego rozwiązania umowy i pozyskania Ivana Kelavy z hiszpańskiej Granady, mającego za sobą występy w lidze włoskiej i Lidze Mistrzów w barwach Dinama Zagrzeb.

- Nie złożyliśmy Kubie takiej oferty – ucina spekulacje M. Stolarczyk. - Jego kontrakt wygasa dopiero za 1,5 roku.

W Pogoni jest obecnie czterech bramkarzy na kontraktach. Dwóch z nich nie spełnia oczekiwań: Jakub Słowik i Dawid Kudła, a Adrian Henger nie ma jeszcze odpowiedniego doświadczenia. Radosław Janukiewicz został odsunięty od pierwszego zespołu 1,5 roku temu i nie ma szans, by do niego powrócił. Pogoń pozyskując kolejnego bramkarza miałaby aż pięciu piłkarzy na tej pozycji z umowami kontraktowymi.

- Pozyskując nowego piłkarza musimy mieć pewność, że podniesie jakość drużyny – powiedział na antenie radia Szczecin prezes klubu Jarosław Mroczek.

Klub zatem nie ma pewności, że 28-letni chorwacki bramkarz Ivan Kelava (jego ostatnio wymienia się w kontekście transferu do Pogoni) byłby piłkarzem, który diametralnie rozwiązałby problem na tej pozycji. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Asd
Trzeba zrozumiec, ze Stolarczyk jest tylko pracownikiem (bardzo waznym ale nie ma ostatniego slowa) wiec tylko realizuje polityke klubu w zalozonych ramach.poza tym ostatnie ruchy transferowe nalezy ocenic wysoko, choc to tez nie tylko jego zasluga.
2016-12-30 19:31:47
kibic
to może Stolarczyk niec nas opuści razem z Peskowiczem ... to byłby super news na Nowy Rok.
2016-12-30 13:19:13
Czytelnik
No to za sprawą Macieja Stolarczyka smutny czeka Nas czas.Wszem i wobec obwieścił,że klub wie o problemie,godzi się na to by płacić im kasę za zwyczajną bylejakość wykonywania przez bramkarzy swoich obowiązków.W którym zakładzie pracy za taki stosunek do pracy i fuszerkę pracodawca płaci lub trzyma takiego pracownika-? W Pogoni jak widać obowiązują inne standardy i warunki jakie musi pracownik spełniać.Ciekawe ile Wam wystarczy cierpliwości i co jeszcze muszą Ci dwaj "świetni" bramkarze wywinąć by poruszyć wyobraźnię dyrektora i prezesa.
2016-12-30 12:17:24
Victor
Jak widać dobre samopoczucie nie opuszcza p. dyrektora.Podziwiam pyszałkowatość i profesjonalizm. Z tak doskonałymi bramkarzami napewno zdobędziemy Puchar i znajdziemy sie na podium... Trzeba byc kopletnym ignorantem, by nie widzieć olbrzymiego problemu.
2016-12-30 10:12:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie