Piłka nożna. Rezerwy Pogoni na piątkę

Data publikacji: 25 kwietnia 2021 r. 14:02
Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2021 r. 18:19

POGOŃ II Szczecin - GKS Przodkowo 5:1 (2:1); 1:0 Stanisław Wawrzynowicz (8 karny), 2:0 Kacper Zaborski (32), 2:1 Kacper Łazaj (36), 3:1 Szymon Cybulski (49), 4:1 Mateusz Rościszewski (73), 5:1 Gracjan Kuśmierek (78).

POGOŃ II: D. Krzysztofek - Pach, Białczyk, Kuzko (46 Ława), Kwiecień - Jałoszyński (65 Maćkowski), Wawrzynowicz, Cybulski (58 Łukasiak), M. Łęgowski, Rościszewski (76 Kuśmierek) - Zaborski (71 Martyn)

W niedzielnym meczu III ligi rozegranym w Kołbaskowie pełną przewagę miały rezerwy Pogoni, które szybko zdobyły bramkę po strzale z jedenastki, podyktowanej za rękę w polu karnym. W całym meczu GKS miał tylko dwie sytuacje podbramkowe, a dobrze grał jedynie pod koniec pierwszej połowy. Po przerwie portowcy panowali już na boisku niepodzielnie, przeprowadzając wiele koronkowych akcji i udanie wychodząc spod pressingu gości. ©℗