Czwartek, 02 maja 2024 r.

Piłka nożna. Premierowy gol Gyurcso

Data publikacji: 03 marca 2018 r. 17:00
Ostatnia aktualizacja: 03 marca 2018 r. 17:06

Adam Gyurcso w swoim drugim meczu w barwach Hajduka Split i pierwszym w wyjściowym składzie zdobył gola, który dał zwycięstwo 1:0 (0:0) jego drużynie nad zespołem Rudes. To był słaby występ Hajduka, rywalem byłą ostatnia drużyna w tabeli, a wygrana odniesiona z trudem. Gyurcso grał do 72 minuty.

Gyurcso debiutował w drużynie Hajduka przed tygodniem w przegranym meczu 0:1 (0:0) z Belupo. Węgierski skrzydłowy wszedł na boisko od początku drugiej połowy, ale nie zdołał odmienić losów meczu. Jego zespół doznał niepodziewanej porażki.

W dwóch poprzednich meczach Gyurcso nie zagrał nawet przez minuty. W szlagierowym wyjazdowym meczu z Dinamem Zagrzeb wygranym przez Hajduka 1:0 (0:0) cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, natomiast w wygranym 5:0 (1:0) z przedostatnią w tabeli Cibalią nie znalazł się w kadrze meczowej.

Hajduk zajmuje drugie miejsce w tabeli, ma sześć punktów straty do Dinama, ale o dwa mecze rozegrane więcej. (par)