Piłka nożna. Pogoń Szczecin zwycięzcą Rewalandii!

Data publikacji: 18 grudnia 2019 r. 11:14
Ostatnia aktualizacja: 19 grudnia 2019 r. 10:42

Za nami moc piłkarskich emocji w Rewalu, towarzyszących XIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia 2019 im. Stanisława Mamińskiego. W tym roku najlepszą drużyną okazała się Pogoń Szczecin pod wodzą trenera Łukasza Lera.

Do rywalizacji w kategorii U-13 zgłosiło się 16 bardzo dobrych drużyn z całej Polski. Na podium, obok Pogoni Szczecin, znalazły się jeszcze Escola Varsovia, zajmując drugą lokatę, oraz Lech Poznań na trzecim miejscu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Stankiewicz z Pogoni Szczecin. Mateusz Jeleń z Górnika Zabrze został okrzyknięty najlepszym bramkarzem, a Szymon Skonieczny z Escoli Varsovia – królem strzelców (zdobył 16 bramek).

Gmina Rewal oraz organizatorzy turnieju dziękują głównemu sponsorowi, Gaz-System Baltic Pipe.