Piłka nożna. Pierwsza porażka Zrywu Kołbaskowo

Data publikacji: 30 maja 2022 r. 23:53
Ostatnia aktualizacja: 30 maja 2022 r. 23:53

W miniony weekend rozegrano 27. kolejkę piłkarskiej Klasy A grupy 3. Odbyło się siedem spotkań, w których strzelono 28 bramek, a żaden mecz nie zakończył się remisem.

W meczu na szczycie Zryw Kołbaskowo przegrał u siebie z zespołem KP Przecław 0:4 i jest to pierwsza porażka gospodarzy w rundzie wiosennej. Wynik spotkania otworzył Damian Utlik, a kolejne bramki strzelali: Filip Szczęsny, Przemysław Pietruszka i Gracjan Sylwestrzak (z rzutu karnego).

Rezerwy Chemika Police sensacyjnie przegrały na wyjeździe z Wichrem Reptowo 1:2 i spadły na drugie miejsce w tabeli. Kasta Majowe męczyła się u siebie z drużyną OKS Center MD Goleniów, wygrywając 4:2. W drugiej połowie więcej sytuacji stworzył sobie zespół gości i był bliski wyrównania, ale to Kasta strzeliła kolejną bramkę.

Promień Mosty pokonał w Nowogardzie Znicza Niedźwiedź 4:3. Hat-tricka w zespole gospodarzy skompletował Adrian Banasiewicz, a w drużynie gości Rafał Komar. Hanza Goleniów pokonała u siebie Aquilę Szczecin 3:0, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Tanowia Tanowo wygrała u siebie z Vielgovią Wielgowo 2:1, a dwie bramki dla gospodarzy strzelił Patryk Kaczorowski.

W ostatnim spotkaniu Wołczkowo Bezrzecze pokonało w Goleniowie Leśnika Kliniska Wielkie 2:0. W 70. minucie z powodu nagannego zachowania kibica gospodarzy, spotkanie zostało przerwane i prawdopodobnie zostanie zweryfikowane jako walkower na korzyść drużyny przyjezdnej. W tej kolejce pauzowali Czarni Szczecin.