czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...

Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...

Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...
Data publikacji: 2019-06-15 23:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-17 12:34
Wywietleń: 855 397126

Na kończącym sezon piłkarskiej III ligi mecz Świtu Skolwin z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz obecny był prezes bydgoskiego klubu Dominik Malicki, który odniósł się do sprawy protestów zespołu gości, odnośnie nieprawidłowości w rozgrywkach, a konkretnie prowadzenia Bałtyku Koszalin i Gwardii Koszalin przez nieuprawnionych trenerów, o czym informowaliśmy już na łamach „Kuriera Szczecińskiego".

- Po naszym proteście koszalińskie kluby, Bałtyk i Gwardia, praktycznie nie doznały żadnych kar, ale to jeszcze nie koniec sprawy, bo w terminie 7 dni musimy otrzymać pisemne uzasadnienie orzeczenia Wydziału Dyscypliny ZZPN, a gdy się z nim zapoznamy, najprawdopodobniej zwrócimy się do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN - powiedział Dominik Malicki, prezes sekcji piłki nożnej Chemika Moderatora Bydgoszcz. - Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do winy Bałtyku i Gwardii. Zresztą obydwa kluby zostały ukarane i uznane za winne, ale kary są nieregulaminowe. Wierzymy, ze ten stan rzeczy ulegnie zmianie i PZPN ukarze kluby zgodnie z regulaminem.©℗

(mij)

Na zdjęciu: piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz (w czerwonych strojach) w ostatnim meczu sezonu przegrali ze Świtem Skolwin.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

mk777
Te przepisy idiotyczne. Zwłaszcza o zakazie pracy w sezonie w dwóch klubach. Liga półamatorska i takie wymogi. Ale jak już są takie idiotyczne kary, to nie powinno się ich obchodzić bo to jeszcze większa patologia niż ich istnienie. Zastosować kary regulaminowe i usunąć to z przepisów przed nowym sezonem.
2019-06-17 12:23:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie