wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...

Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...

Piłka nożna. O walkowerach raz jeszcze...
Data publikacji: 2019-06-15 23:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-17 12:34
Wywietleń: 1008 397126

Na kończącym sezon piłkarskiej III ligi mecz Świtu Skolwin z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz obecny był prezes bydgoskiego klubu Dominik Malicki, który odniósł się do sprawy protestów zespołu gości, odnośnie nieprawidłowości w rozgrywkach, a konkretnie prowadzenia Bałtyku Koszalin i Gwardii Koszalin przez nieuprawnionych trenerów, o czym informowaliśmy już na łamach „Kuriera Szczecińskiego".

- Po naszym proteście koszalińskie kluby, Bałtyk i Gwardia, praktycznie nie doznały żadnych kar, ale to jeszcze nie koniec sprawy, bo w terminie 7 dni musimy otrzymać pisemne uzasadnienie orzeczenia Wydziału Dyscypliny ZZPN, a gdy się z nim zapoznamy, najprawdopodobniej zwrócimy się do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN - powiedział Dominik Malicki, prezes sekcji piłki nożnej Chemika Moderatora Bydgoszcz. - Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do winy Bałtyku i Gwardii. Zresztą obydwa kluby zostały ukarane i uznane za winne, ale kary są nieregulaminowe. Wierzymy, ze ten stan rzeczy ulegnie zmianie i PZPN ukarze kluby zgodnie z regulaminem.©℗

(mij)

Na zdjęciu: piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz (w czerwonych strojach) w ostatnim meczu sezonu przegrali ze Świtem Skolwin.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

mk777
Te przepisy idiotyczne. Zwłaszcza o zakazie pracy w sezonie w dwóch klubach. Liga półamatorska i takie wymogi. Ale jak już są takie idiotyczne kary, to nie powinno się ich obchodzić bo to jeszcze większa patologia niż ich istnienie. Zastosować kary regulaminowe i usunąć to z przepisów przed nowym sezonem.
2019-06-17 12:23:57

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie