poniedziałek, 13 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mieszane uczucia Krychowiaka i Grosickiego

Piłka nożna. Mieszane uczucia Krychowiaka i Grosickiego

Piłka nożna. Mieszane uczucia Krychowiaka i Grosickiego
Data publikacji: 2015-11-15 11:00
Wywietleń: 1443 37661

Piłkarze reprezentacji Polski, wychowankowie i byli gracze szczecińskich klubów byli zdruzgotani zamachami terrorystycznymi w Paryżu. 27 letni Kamil Grosicki jest piłkarzem francuskiego klubu Rennes, natomiast były zawodnik Stali Szczecin Grzegorz Krychowiak grał w przeszłości w paryskim klubie Stade Reims

- Francuzi znajdą rozwiązanie, aby to nie powtórzyło się na przyszłorocznych mistrzostwach Europy. – wyraził nadzieję Grzegorz Krychowiak.

W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem w Paryżu, zginęło przynajmniej 127 osób. Rany odniosło także ponad 200 osób; 99 z nich jest w stanie ciężkim. Bilans ofiar nie jest ostateczny.

- To ogromna tragedia i ciężko się o tym mówi - kontynuuje Krychowiak, który zdążył doskonale poznać Francję, Paryż i ludzi tam żyjących. Grał i żył w tym kraju przez 7 lat.

- Ta tragedia nie dotyka jedynie Francji, ale dotyczy całej Europy. Nie można tego tolerować w najmniejszym stopniu – ocenił piłkarz.

Piątkowe wydarzenia w Paryżu zepchnęły na drugi plan zwycięstwo biało-czerwonych nad Islandią (4:2) w towarzyskim spotkaniu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Z pewnością władze tego kraju muszą coś z tym zrobić, bo Paryż stał się bardzo niebezpieczny. Gram we Francji od półtora roku i po raz drugi mają tam miejsce zamachy. Tak nie może być. We Francji dzieje się coś złego – podkreślił pomocnik Stade Rennes. ©℗ (par)


 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie