środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Miasto walczy o pieniądze na stadion

Piłka nożna. Miasto walczy o pieniądze na stadion

Piłka nożna. Miasto walczy o pieniądze na stadion
Data publikacji: 2018-03-19 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-20 17:10
Wywietleń: 1728 319071

80 mln zł – o takie dofinansowanie Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wystąpiła Gmina Miasto Szczecin do Ministerstwa Sportu i Turystyki.

- Stawka jest wysoka, ale jesteśmy dobrze przygotowani. Mamy już pozwolenie na budowę, kompletujemy pozostałe niezbędne dokumenty. Liczymy, że Ministerstwo pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek – mówi Michał Przepiera, zastępca prezydenta Szczecina.

Zgłoszenie zostało wysłane w ramach Programu Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu. Kilka miesięcy temu przedstawiciele rządu zapowiadali, że ministerialna dotacja na ten projekt wyniesie ok. 30 mln zł. Jednak w związku z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz wysokim stopniem zaawansowania pozostałej dokumentacji, Miasto walczy o większe środki na to zadanie. (par)

Komentarze

Dosyć złodziejstwa.
Krzystek i jego ekipa gra na zwłokę. Po wpisach poniżej widać ilu złodzieji , pod pretekstem budowy drogi , chce ukraść kasę i wybudowć sobie kolejny dom. Dosyć złodziejstwa w Szczecinie . Teraz stadion dla uczciwych.
2018-03-20 16:56:13
.
Po co nam ten stadion!?! Dla kogo? Garstki kibiców? Lepiej zainwestować te pieniądze w infrastrukturę drogową i może jakiś tor dla samochodów/motocykli, żeby można było się na nim wyszaleć a nie na ulicach.
2018-03-20 15:23:11
poznaniak
dzierżawa stadionu na Lechu byłaby dobrym pomysłem.Graliby chłopcy jak w zegarku pod presją naszych kibiców , którzy słyną ze wspaniałego dopingu
2018-03-20 10:42:28
AXA
Miasto zakorkowane, drogi dziurawe z Łysa Pała kombinuje jak tu przekręcić kolejne setki milionów. Po kiego grzyba nam ten stadion? Dla Mroczka i 1500 kibiców?
2018-03-20 10:15:28
a po co?
wyburzyc i zrobic ogrodki dzialkowe POzniej tylko same problemy z kibolami i po takim meczu nawet tramwajem nie mozna wrocic do domu. Mase forsy trzeba wydaac pozniej na odstawianie kibicow na dworzec, itd. PO CO TO ??? mamy hale sportowa i basen i sa orliki dla mlodych a mecze niech rozgrywaja w WARSZAWIE!
2018-03-20 08:37:37
poznaniak
ewentualnie możecie grać na stadionie Lecha przy jakiś bardziej prestiżowych spotkaniach iz większa publicznością. Chętnie użyczymy naszego obiektu. Zapraszamy.
2018-03-20 06:58:38
pogo
Jeszcze mało? Przecież ministerstwo ogłaszało już kasę, a teraz znowu żebranina?
2018-03-20 06:32:40
zworki
zacznijmy meczyc prezydenta na fb o Stadion bo inaczej nic nie zrobi do wyborow a potem bedzie tylko gorzej
2018-03-20 00:01:11
zworki
zacznijmy meczyc prezydenta na fb bo inaczej nic nie zrobi ze stadionem do wyborow a potem bedzie tylko gorzej
2018-03-20 00:00:17
Zygmunt
Która to już wizualizacja stadionu na stronie Kuriera ? Przynajmniej 3 w ciągu roku x 10 lat, więc napewno ponad trzydzieści. A poczatku budowy jak nie było, tak nie ma i nie wiadomo kiedy będzie
2018-03-19 21:46:35
Jazon
Znowu próba nabijania kabzy kolejnemu pokoleniu tzw. działaczy sportowych. Przecież na obecny stadion przychodzi tylu kibiców co kot napłakał, pomimo wcześniej wpompowanych ciężkich milionów.
2018-03-19 20:04:32
Podejrzne opóżnianie.
Za bardzo opóżnia się rozpoczęcie budowy stadionu. Mam nadzieję , że nie jest to celowe działanie. Wybory samorządowe są dopiero w listopadzie. Startować trzeba już teraz.
2018-03-19 19:27:59
.
Stadion w Kielcach został oddany do użytku w 2006 roku! A w Szczecinie ciągle walczą. Warto napisać której kategorii będzie(?) stadion.
2018-03-19 16:42:14
Efektów żadnych
Za dużo gadania i administracyjnej degrengolady a mało pracy.Zabierajcie się za budowę a nie cały czas bijecie urzędniczą pianę.Zbieracie się do budowy tego stadionu jak nieboszczyk do grobu.
2018-03-19 16:24:54