Piątek 30 lipca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni walczą o mistrzostwo Polski

Data publikacji: 2021-06-18 17:28
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-18 17:28
Piłka nożna. Juniorzy Pogoni walczą o mistrzostwo Polski
 

W sobotnie południe (dokładnie o godz. 12.15) na boisku nr 3 przy ul. Karłowicza juniorzy Pogoni Szczecin rozegrają ostatni w tym sezonie mecz w lidze CLJS, a w 30. kolejce przeciwnikiem portowców będzie Zagłębie Lubin. Mecz może zadecydować o tytule mistrza Polski.

Zwycięzca sobotniego meczu zostanie mistrzem Polski juniorów. W przypadku remisu decydujący będzie niedzielny mecz Escoli Warszawa z Wisłą Kraków. Zwycięstwo krakowian dałoby jej mistrzostwo, a jakakolwiek strata punktów oznaczałaby, że tytuł trafi w ręce młodych portowców.

Ze względu na rozpoczęte po sezonie i trwające obecnie prace pielęgnacyjno-renowacyjne nawierzchni, nie ma możliwości, by spotkanie odbyło się na płycie głównej boiska. Taka opcja była rozważana, natomiast ryzyko zniszczenia murawy było na tyle wysokie, że podjęto decyzję o rozegraniu spotkania na stadionie młodzieżowym.

W związku z obecnymi regulacjami prawnymi, w trakcie meczu obiekt sportowy może być wypełniony w 25% pojemności. W przypadku stadionu młodzieżowego to około 200 miejsc. W związku z tym podjęto decyzję, że nie będzie prowadzona dystrybucja biletów na ten mecz. Dostępne miejsca zostaną udostępnione przede wszystkim rodzinom zawodników, ale także osobom organizującym mecz, przedstawicielom prasy oraz niewielkiej grupie dopingowej.

Sobotnie spotkanie będzie transmitowane w kanale „Łączy nas piłka TV” na YouTube, a więc przez internetową telewizję organizatora rozgrywek – Polski Związek Piłki Nożnej.

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ