czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy Pogoni na testach w Leeds

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni na testach w Leeds

Piłka nożna. Juniorzy Pogoni na testach w Leeds
Data publikacji: 2018-01-17 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-17 17:41
Wywietleń: 1679 310031

Dwóch juniorów Pogoni Szczecin: Hubert Sadowski i Bartosz Boniecki wyjechali na tygodniowe testy do słynnego angielskiego klubu Leeds United, trzykrotnego mistrza Anglii.

Przebywać tam będą przez tydzień. Przez ten czas będą mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonuje jeden z najbardziej zasłużonych angielskich klubów, który obecnie występuje w Championship, wezmą udział w treningach ze swoimi rówieśnikami.

Sadowski i Boniecki, to wiodący juniorzy Pogoni. Ten pierwszy jest klasycznym wychowankiem, środkowym obrońcą, Pogoń jest jego pierwszym klubem, gra w nim od dziecka, Boniecki trafił do Pogoni 2,5 roku temu z Włókniarza Toruń, gra na pozycji skrzydłowego, lub ofensywnego pomocnika. Obaj piłkarze dopiero w tym roku skończą 18 lat.

Sadowski jest kapitanem juniorskiej drużyny rywalizującej w Centralnej Lidze Juniorów, w rundzie jesiennej zdobył cztery gole, zaliczył jedną asystę. Boniecki w rundzie jesiennej nie zdobył gola, zaliczył tylko jedną asystę.

Boniecki w końcówce poprzedniego sezonu wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie starszej o dwa lata drużyny juniorów rywalizującej o mistrzostwo Polski i otrzymał powołanie do juniorskiej reprezentacji Polski. ©℗ (par)

Fot. www.F-MG.com

Komentarze

Ugh
A Zwolińskiego nie chcieli?
2018-01-17 13:13:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”