niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0
Data publikacji: 2018-04-25 13:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-25 19:07
Wywietleń: 1617 324720

Reprezentacja Zachodniopomorskiego Związku Piłki nożnej do lat 15 pokonała w wyjazdowym spotkaniu drużynę Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej aż 6:0 (0:0) po trzech golach Turskiego, oraz po jednym: Karwowskiego, Syszki i Kośmidera.

Drużyna prowadzona przez trenerów: Macieja Mateńkę i Piotra Łęczyńskiego dzięki tej wygranej zapewniła już sobie awans ze swojej grupy makroregionalnej do finałowego turnieju mistrzostw Polski.

W zespole wystąpili młodzi piłkarze Pogoni Szczecin i FASE Szczecin. W szerokiej kadrze było ich po dziewięciu. Również gole strzelali po równo gracze jednego i drugiego klubu. Turski jest piłkarzem Pogoni, a pozostali strzelcy reprezentują FASE.

Pogoń jest liderem w swojej grupie makroregionalnej klubowych rozgrywek o mistrzostwo Polski, a FASE znajduje się na drugim miejscu. Oba zespoły zmierzą się między sobą już w najbliższy piątek i będzie to rewanż za mecz w pierwszej rundzie. Wtedy niespodziewanie lepszy okazał się zespół FASE, wygrywając 4:2. 

Swój mecz w ramach makroregionalnych rozgrywek kadr wojewódzkich rozegrali też młodzi piłkarze z rocznika 2004, którzy pokonali swoich rówieśników z Kujaw w identycznym stosunku 6:0 (2:0) po dwóch golach Wnorowskiego, oraz po jednym: Szulca, Samborskiego, Freilicha i Glamy.

Samborski i Freilich są piłkarzami Pogoni, Wnorowski i Szulc reprezentują FASE Szczecin, a Glama jest z Bałtyku Koszalin. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie