środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0
Data publikacji: 2018-04-25 13:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-25 19:07
Wywietleń: 1547 324720

Reprezentacja Zachodniopomorskiego Związku Piłki nożnej do lat 15 pokonała w wyjazdowym spotkaniu drużynę Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej aż 6:0 (0:0) po trzech golach Turskiego, oraz po jednym: Karwowskiego, Syszki i Kośmidera.

Drużyna prowadzona przez trenerów: Macieja Mateńkę i Piotra Łęczyńskiego dzięki tej wygranej zapewniła już sobie awans ze swojej grupy makroregionalnej do finałowego turnieju mistrzostw Polski.

W zespole wystąpili młodzi piłkarze Pogoni Szczecin i FASE Szczecin. W szerokiej kadrze było ich po dziewięciu. Również gole strzelali po równo gracze jednego i drugiego klubu. Turski jest piłkarzem Pogoni, a pozostali strzelcy reprezentują FASE.

Pogoń jest liderem w swojej grupie makroregionalnej klubowych rozgrywek o mistrzostwo Polski, a FASE znajduje się na drugim miejscu. Oba zespoły zmierzą się między sobą już w najbliższy piątek i będzie to rewanż za mecz w pierwszej rundzie. Wtedy niespodziewanie lepszy okazał się zespół FASE, wygrywając 4:2. 

Swój mecz w ramach makroregionalnych rozgrywek kadr wojewódzkich rozegrali też młodzi piłkarze z rocznika 2004, którzy pokonali swoich rówieśników z Kujaw w identycznym stosunku 6:0 (2:0) po dwóch golach Wnorowskiego, oraz po jednym: Szulca, Samborskiego, Freilicha i Glamy.

Samborski i Freilich są piłkarzami Pogoni, Wnorowski i Szulc reprezentują FASE Szczecin, a Glama jest z Bałtyku Koszalin. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie