piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0

Piłka nożna. Dwa razy po 6:0
Data publikacji: 2018-04-25 13:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-25 19:07
Wywietleń: 985 324720

Reprezentacja Zachodniopomorskiego Związku Piłki nożnej do lat 15 pokonała w wyjazdowym spotkaniu drużynę Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej aż 6:0 (0:0) po trzech golach Turskiego, oraz po jednym: Karwowskiego, Syszki i Kośmidera.

Drużyna prowadzona przez trenerów: Macieja Mateńkę i Piotra Łęczyńskiego dzięki tej wygranej zapewniła już sobie awans ze swojej grupy makroregionalnej do finałowego turnieju mistrzostw Polski.

W zespole wystąpili młodzi piłkarze Pogoni Szczecin i FASE Szczecin. W szerokiej kadrze było ich po dziewięciu. Również gole strzelali po równo gracze jednego i drugiego klubu. Turski jest piłkarzem Pogoni, a pozostali strzelcy reprezentują FASE.

Pogoń jest liderem w swojej grupie makroregionalnej klubowych rozgrywek o mistrzostwo Polski, a FASE znajduje się na drugim miejscu. Oba zespoły zmierzą się między sobą już w najbliższy piątek i będzie to rewanż za mecz w pierwszej rundzie. Wtedy niespodziewanie lepszy okazał się zespół FASE, wygrywając 4:2. 

Swój mecz w ramach makroregionalnych rozgrywek kadr wojewódzkich rozegrali też młodzi piłkarze z rocznika 2004, którzy pokonali swoich rówieśników z Kujaw w identycznym stosunku 6:0 (2:0) po dwóch golach Wnorowskiego, oraz po jednym: Szulca, Samborskiego, Freilicha i Glamy.

Samborski i Freilich są piłkarzami Pogoni, Wnorowski i Szulc reprezentują FASE Szczecin, a Glama jest z Bałtyku Koszalin. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”