Niedziela 25 lipca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Czwartek z Pogonią

Data publikacji: 2021-07-14 20:05
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-14 20:05
Piłka nożna. Czwartek z Pogonią
W czwartek kibice znów zameldują się na trybunach Stadionu Miejskiego. Fot. Ryszard Pakieser  

Po dwóch miesiącach od ostatniego ligowego meczu Pogoni kibice szczecińskiej jedenastki znów będą mieli okazję zawitać na stadion i zobaczyć portowców w akcji. Nie będzie to jeszcze inauguracja wprawdzie sezonu, która zaplanowana jest 22 lipca, ale oficjalna prezentacja drużyny i nowych strojów połączona z otwartym treningiem.

Pogoń po raz ostatni na stadionie miejskim zaprezentowała się 16 maja w przegranym meczu z Rakowem Częstochowa 1:3. Przez ostatnie dwa miesiące na stadionie wiele się zmieniło. Prace przy ostatniej budowanej trybunie posuwają się szybko do przodu. Do użytku oddana zostało już natomiast cała baza Akademii Pogoni na koronie stadionu. Podczas czwartkowej prezentacji będzie okazja zwiedzić wspomnianą bazę. P

W czwartek brama Stadionu Miejskiego od ul. Witkiewicza otwarta zostanie o godz. 17. Możliwy będzie również wjazd na parking samochodem, ale liczba miejsc będzie ograniczona do 160. Na prezentacji i treningu pojawi się około tysiąca kibiców. Ostatnie z przygotowanych 999 wejściowej sprzedały się w środę przed południem.

Pogoń zachęca kibiców, aby w pierwszej kolejności odwiedzili bazę Akademii Pogoni. Potem na głównej płycie stadionu rozpocznie się już główna część imprezy. W trzech turach  (o godz. 17.15, 17.30 i 17.45) będzie można wygrać wejściówki na spotkanie II rundy kwalifikacyjnej Ligi Konfederacji Europy z NK Osijek. O godzinie 18 na otwartym treningu pojawią się zawodnicy pierwszego zespołu. Wkrótce potem nastąpi prezentacja nowych strojów meczowych Dumy Pomorza i uruchomiona zostanie sprzedaż trykotów na stadionie i sklepie internetowym. Po godzinie 19 nagrody za sezon 2020/2021 odbiorą najlepsi piłkarze Pogoni Szczecin, a chwilę później kibicom zaprezentuje się cała drużyna oraz sztab. (woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ