sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitni w Stargardzkiej Karcie Rabatowej

Piłka nożna. Błękitni w Stargardzkiej Karcie Rabatowej

Piłka nożna. Błękitni w Stargardzkiej Karcie Rabatowej
Data publikacji: 2016-04-26 09:37
Wywietleń: 735 131080

Błękitni Stargard zostali partnerem programu Stargardzka Karta Rabatowa (SKR). Jest to kolejny krok włodarzy Błękitnych mający na celu wsparcie lokalnego stargardzkiego biznesu poprzez piłkę nożną.

Oprócz Błękitnych w projekcie są już 63 podmioty gospodarcze ze Stargardu. W siedzibie Klubu dostępne są już karty SKR, upoważniające do rabatów na bilety i karnety na mecze Błękitnych oraz gadżety klubowe oraz do zniżek we wszystkich podmiotach zrzeszonych w projekcie.

Stargardzka Karta Rabatowa to propozycja realizowana przez Stargardzką Agencję Rozwoju Lokalnego, Fundusz Poręczeń Kredytowych, oraz Urząd Miejski w Stargardzie.

Z SKR klienci zakupią z rabatem różnego rodzaju artykuły w wielu sklepach na terenie Stargardu. W Błękitnych za okazaniem SKR każdy kibic otrzyma 5% rabat na zakup biletów i karnetów na mecze w przedsprzedaży prowadzonej w biurze Klubu oraz 10% rabatu na zakupy w sklepie klubowym na wszystkie gadżety Błękitnych.

W najbliższym meczu ligowym Błękitnych w Stargardzie ze Zniczem Pruszków (7 maja g. 15:00) w kasach klubowych będą rozdawane bezpłatnie Stargardzkie Karty Rabatowe. Ponadto spiker zawodów obszernie poinformuje o zaletach i zasadach korzystania z karty.

Błękitni od początku swojej przygody z ligą centralną i Pucharem Polski starają się nawiązywać dobre relacje z lokalnymi firmami. Od ponad dwóch lat z powodzeniem w Błękitnych działa projekt „KLUB 100” w którym obecnie zrzeszonych jest 46 podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Stargardzka Karta Rabatowa jest kolejnym krokiem w kierunku umocnienia relacji Błękitnych z lokalnymi przedsiębiorcami. Ma również za zadanie promować lokalne firmy, ich usługi i produkty oraz wspierać lokalną przedsiębiorczość.

Na SKR zyskają więc wszyscy współpracujący z Klubem. Zarówno klub poprzez zwiększenie sprzedaży biletów i gadżetów klubowych, a co za tym idzie zwiększenie frekwencji na meczach, każdy kibic, który za okazaniem karty otrzyma w wielu miejscach rabaty oraz wszyscy przedsiębiorcy zrzeszeni w projekcie SKR i „Klubie 100”. ©℗ (par)

Fot. D. Gorajski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy