niedziela, 09 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. 30 piłkarzy wyjechało do Pogorzelicy

Piłka nożna. 30 piłkarzy wyjechało do Pogorzelicy

Piłka nożna. 30 piłkarzy wyjechało do Pogorzelicy
Data publikacji: 2019-01-09 13:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-09 17:53
Wywietleń: 1059 370647

30 piłkarzy Pogoni Szczecin wyjechało na czterodniowe zgrupowanie do Pogorzelicy. W Szczecinie zostało pięciu piłkarzy, którzy z powodów zdrowotnych nie są jeszcze gotowi do podjęcia pracy na pełnych obciążeniach. Kadra zespołu może jeszcze ulec zmianie.

W grupie piłkarzy, którzy wyjechali do Pogorzelicy znajduje się siedmiu juniorów (zawodnicy urodzeni w 2000 roku i później), z których aż sześciu nie ma jeszcze na koncie debiutu w ekstraklasie (wyjątkiem jest Benedyczak), oraz jedenastu obcokrajowców (w tym Tomas Podstawski i David Stec, którzy mają polskie korzenie, ale nie mają obecnie polskiego obywatelstwa).

Najmłodszymi zawodnikami na zgrupowaniu są Hubert Turski (ur. 31 stycznia 2003 roku) i Kacper Kozłowski (ur. 16 października 2003 roku). Najstarszym piłkarzem jest Łukasz Załuska (ur. 16 czerwca 1982 roku).

Do autokaru nie wsiedli zawodnicy kontuzjowani: Adam Frączczak, David Niepsuj, Stanisław Wawrzynowicz i Marcel Wędrychowski. W kadrze nie znaleźli się także Tomasz Hołota i Dawid Błanik. Pierwszy z nich po wyleczeniu urazu ma rozpocząć zajęcia z drużyną rezerw. Drugiego klub chce wypożyczyć do końca sezonu.

Ze względu na anginę w ostatniej chwili z udziału w zgrupowaniu wypadł Sebastian Walukiewicz. Zgodnie z zaleceniami klubowego lekarza obrońca pozostanie w Szczecinie, aby być gotowym na wyjazd do Turcji.

Portowcy będą przebywać nad Bałtykiem tylko do soboty (12 stycznia). W planach są dwa treningi dziennie oraz gra wewnętrzna. Kilka dni po powrocie do Szczecina zespół wyruszy na drugi obóz przygotowawczy do tureckiego Belek.

(par)

Kadra na zgrupowanie w Sandra SPA Pogorzelica:

Bramkarze: Łukasz Budziłek, Jakub Bursztyn, Jędrzej Grobelny, Łukasz Załuska

Obrońcy: Lasha Dvali (Gruzja), Jarosław Fojut, Mariusz Malec, Hubert Matynia, Ricardo Nunes (RPA/Portugalia), Sebastian Rudol, Hubert Sadowski, David Stec (Austria).

Pomocnicy: Spas Delev (Bułgaria), Kamil Drygas, Iker Guarrotxena (Hiszpania), Santeri Hostikka (Finlandia), Jin Izumisawa (Japonia), Seiya Kitano (Japonia), Sebastian Kowalczyk, Kacper Kozłowski, Zvonimir Kozulj (Bośnia i Hercegowina/Chorwacja), Radosław Majewski, Tomas Podstawski (Portugalia), Kacper Smoliński, Maciej Żurawski, Michał Żyro.

Napastnicy: Adrian Benedyczak, Soufian Benyamina (Niemcy), Adam Buksa, Hubert Turski.

Fot.pogonszczecin.pl

Komentarze

Kibic od wieków
Regenerujcie się regenerujcie i zdrówka życzę.Wypoczynek psychiczny też jest bardzo ważny.Wam się to po prostu należy ;-) Prawdziwi kibice to rozumieją.
2019-01-09 17:45:48
poinformowany
A ich żony i kochanki siedzą tam od tygodnia
2019-01-09 14:32:06
Oki
Będą się byczyć w Sandrze?
2019-01-09 13:41:50
Będą
Do soboty, 12 grudnia. Sobie posiedzą
2019-01-09 13:39:09

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
31
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie