Ligowa niedziela. Cztery mecze, dwa wyjazdy

Data publikacji: 12 października 2019 r. 21:36
Ostatnia aktualizacja: 12 października 2019 r. 21:36

ENERGA BASKET LIGA

12.30: Śląsk Wrocław - King Szczecin

Trzeci z rzędu wyjazdowy mecz rozegrają w niedzielę koszykarze Kinga. We Wrocławiu zmierzą się z ofensywnie grającym Śląskiem. W dwóch meczach wrocławianie zdobyli ponad 200 punktów, ale odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Liderami Śląska są Devoe Joseph, Mathieu Wojciechowski i Kamil Łączyński. Relację ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

PGNiG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

15.00: Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin

Piłkarze ręczni ze Szczecina o trzecie zwycięstwo w sezonie powalczą w Lubinie. Miejscowe Zagłębie wygrał w tym sezonie połowę z sześciu rozegranych spotkań, w tym dwa ostatnie i ma zdecydowanie lepszy bilans bramkowy od Pogoni.

II LIGA PIŁKARSKA

14.00: Błękitni Stargard - Skra Częstochowa

Podopieczni trenera Adama Topolskiego grają w tym sezonie bezkompromisowo; do tej pory ani razu nie zremisowali, odnosząc 6 zwycięstw i ponosząc 6 porażek, a ostatnio ulegli na wyjeździe liderowi Górnikowi Łęczna 0:1, tracąc gola dopiero w końcówce. Stargardzianie zajmują 8. miejsce i w meczu na Ceglanej będą faworytami podejmując zajmujących 14. lokatę częstochowian, nad którymi mają cztery punkty przewagi.

EKSTRALIGA PIŁKAREK NOŻNYCH

14.00: Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź

Po dłuższej przerwie spowodowanej występami reprezentacji, na boiska powracają ekstraligowe piłkarki nożne. Szczecińskie olimpijki na stadionie przy ul. Biskupa Bandurskiego zmierzą się z sąsiadem w tabeli, do którego tracą 4 punkty, więc mają okazję do zmniejszenia tej różnicy. (mij, woj)