poniedziałek, 24 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną

Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną [GALERIA]

Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną
Data publikacji: 2019-04-21 17:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 1052 387040

Pogoda w Niedzielę Wielkanocną jest w Szczecinie znakomita. Dlatego gdy już spotkamy się w rodzinnym gronie, porozmawiamy z bliskimi i zjemy wspólny posiłek, warto spalić kalorie na spacerze. Na przykład na szczecińskich Jasnych Błoniach.

(as)

Fot. Marta Teszner

Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną Świetna pogoda w Niedzielę Wielkanocną

Komentarze

gdzie są ekolodzy
Tak pogoda bardzo piękna tylko żeby nie te chemtrails na niebie!
2019-04-22 00:03:18
Hmm
Pracujesz narzekasz... Swietujesz tez narzekasz...?? To w koncu o co Ci chodzi...jak rzekomo troche Cie tu nie bylo ? A gdzie w takim razie "byles"... oby nie na wsi PO-d Stsetsinem ??
2019-04-21 20:17:17
Trochę mnie tu nie było i takie rozczarowanie...
Pogoda i owszem ładna a nawet piękna. Miasto też wyładniało przybyło atrakcji - tylko co z tego... Wiem że jest pierwszy dzień Świąt ale Miasto umarło. To nie jest Szczecin młodych wilków które opuszczałem - to miasto umierających emerytów. Nic nie działa wszystko zamknięte. Miasto które mieni się mianem turystycznego zamknięte na cztery spusty. Niby 400 tyś ludzi a jakbym był w Policach czy Gryfinie. Powiatowa nuda. Nie ma gdzie zjeść, nie ma gdzie się napić kawy. Nawet na dworcu wszystko zamknięte (no przepraszam jedna kasa biletowa czynna i kible czynne bo automatyczne pod warunkiem że ma się monety). Stocznia zamknięta i zamieniona na biedronkę, portu już nie ma bo jest spacerniak. Czy to miasto ma jakąś przyszłość? Nie wiem bo mnie tu nie było 25 lat ale może ktoś bardziej teraźniejszy doda otuchy mojemu sercu Szczecinianina. P.S. Nie ze wszystkim jest tak źle - wódę i piwo można kupić na każdym rogu całą dobę - tutaj nawet Las Vegas mogłoby się uczyć od naszych ziomków.
2019-04-21 18:56:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie