Futsal. Sprawiedliwy remis [GALERIA]

Data publikacji: 13 marca 2022 r. 10:13
Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2022 r. 10:13
Futsal. Sprawiedliwy remis

W ramach spotkania 18. kolejki I ligi futsalu gr. północnej, Futsal Szczecin zremisował u siebie z zespołem FC10 Zgierz 3:3.

Futsal Szczecin - FC10 Zgierz 3:3 (2:2); 1:0 Bitsadze (9), 2:0 Maćkiewicz (18), 2:1 Sobalczyk (18), 2:2 Sobalczyk (19), 3:2 Maćkiewicz (33), 3:3 Sobalczyk (33).

Futsal: Janukiewicz, Budzyński, Ława, Żebrowski, Peda, Sobinek, Maćkiewicz, Wiejkuć, Bitsadze, Kubicki, Kowalczyk, Jania, Sapon, Gepert.

Pierwsza połowa była wyrównanym spotkaniem. Od początku meczu obydwa zespoły nie kalkulowały i stwarzały sobie okazje strzeleckie. Pierwsi bramkę strzelili gospodarze, a później za sprawą Maćkiewicza podwyższyli prowadzenie na 2:0. Wydawało się, ze Futsal przejmie kontrolę nad meczem i łatwo wygra to spotkanie, ale po drugim straconym golu, goście zmienili taktykę i grając z lotnym bramkarzem, jeszcze przed przerwą zdobyli dwie bramki.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Obydwie strony miały swoje okazje, ale znowu po golu Maćkiewicza, Futsal objął prowadzenie. Niestety chwilę później goście wyrównali na 3:3, a hat-tricka w tym spotkaniu skompletował Sobalczyk. Pod koniec meczu jeden z zawodników gości otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze przez dwie minuty grali z przewagą jednego zawodnika, ale nie wykorzystali tej szansy. Wynik nie uległ już zmianie.

Zasłużony remis w spotkaniu, gdzie obydwa zespoły potrzebowały trzech punktów. Futsal Szczecin nadal plasuje się w środku tabeli, ale ciągle nie jest pewny utrzymania.