Poniedziałek, 05 czerwca 2023 r. 
17 szczecin
REKLAMA

Futsal. Przed nami II Mistrzostwa Szczecina w Futsalu

Data publikacji: 31 marca 2023 r. 19:17
Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2023 r. 19:17
Futsal. Przed nami II Mistrzostwa Szczecina w Futsalu
Fot. arch. LFA  

W najbliższą niedzielę, 2 kwietnia o godz 9-12, w Hali sportowej przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie odbędzie się II edycja turnieju Alsecco Futsal Cup, czyli Mistrzostwa Szczecina w Futsalu w roczniku 2012. Turniej ma popularyzować tą dyscyplinę sportu wśród najmłodszych mieszkańców Szczecina.

W turnieju zagrają:

LFA Szczecin - Na poziomie seniorskim to drużyna ograna w futsalu, regularnie uczestnicząca w rozgrywkach Pucharu Polski. W turnieju wystąpią dziewczynki z rocznika 2010.

Funinio Szczecin - Reprezentant prawobrzeżnej części Szczecina. W Funinio z dziećmi i młodzieżą pracuje zawodnik Futsalu Szczecin - Karol Ława, a Radosław Janukiewicz trenuje tam młodych bramkarzy.

FASE Szczecin - Wysoki poziom szkolenia i kompetentna kadra, to znaki rozpoznawcze akademii FASE. Drużynę poprowadzi były zawodnik Futsalu Szczecin, Jan Skuratowski.

Future Football Club - Regularny uczestnik turniejów futsalowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Zebrane doświadczenie powinno zaprocentować i być może to właśnie akademia Future Football Club, okaże się czarnym koniem turnieju.

Organizatorami są firma Alsecco I Futsal Szczecin.

PR

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA