Futsal. Kolejna wyjazdowa porażka

Data publikacji: 20 marca 2022 r. 21:29
Ostatnia aktualizacja: 21 marca 2022 r. 08:07

W ramach spotkania 19. kolejki I ligi futsalu gr. północnej, Futsal Szczecin przegrał na wyjeździe z zespołem LZS Dragon Bojano 4:7.

LZS Dragon Bojano - Futsal Szczecin 7:4 (3:0); 1:0 Dampc (5), 2:0 Peda (7 samobójcza), 3:0 Dampc (12), 3:1 Maćkiewicz (26), 4:1 Cyman (27), 5:1 Cyman (28), 6:1 Cyman (29), 6:2 Kubicki (30), 7:2 Cyman (34), 7:3 Ława (38), 7:4 Ława (40).

Już po 11 minutach Futsal przegrywał 0:3 i taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie gola kontaktowego zdobył Daniel Maćkiewicz, ale potem trzy bramki w niecałe dwie minuty zdobył Mateusz Cyman i podwyższył prowadzenie gospodarzy na 6:1. Ostatecznie stanęło na wyniku 7:4, a bramki dla Futsalu Szczecin zdobyli jeszcze Łukasz Kubicki i Karol Ława (dwie).

"Już po niespełna siedmiu minutach prowadziliśmy 2:0 i do ostatniego gwizdka kontrolowaliśmy wynik i przebieg spotkania. Pewne i dosyć spokojne zwycięstwo!" - napisał na swoim Facebooku LZS Dragon Bojano.

Jest to kolejny mecz, w którym drużyna ze Szczecina w odstępie paru minut traci kilka bramek i nie jest już w stanie odwrócić losów spotkania. Była to ósma, wyjazdowa porażka Futsalu Szczecin i wciąż nie widać poprawy wyników w delegacji.