sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Brazylijskie Jiu Jitsu. 
Powalczą o stypendia i kadrę

Brazylijskie Jiu Jitsu. 
Powalczą o stypendia i kadrę

Brazylijskie Jiu Jitsu. 
Powalczą o stypendia i kadrę
Data publikacji: 2016-04-08 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12 11:08
Wywietleń: 414 127445


Alsecco Cup 4, czyli międzynarodowy turniej dla dzieci i młodzieży w brazylijskim jiu jitsu oraz ju jitsu Ne-Waza odbędzie się w sobotę (23 kwietnia) w hali sportowej Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu. Dlaczego warto powalczyć na tych zawodach? Stawką oprócz nagród są stypendia i możliwość znalezienia się w kadrze narodowej.Turniej odbywa się pod egidą organizacji Ne-Waza oraz pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu. Zawody są organizowane przez szczeciński Berserkers Team i tradycyjnie młodym wojownikom będą kibicować zawodnicy MMA.


- Chcemy rozwijać brazylijskie jiu jitsu w naszym regionie i w Polsce. Zapraszamy do udziału wszystkich do 20 roku życia. Walki będą obserwować selekcjonerzy. Dobre występy mogą zaowocować nie tylko medalami, ale i powołaniem do kadry - mówi Paweł Bączkowski, menadżer Berserkers Team Szczecin.


Ne Waza to związek, który aspiruje do tego, żeby brazylijskie jiu jitsu stało się dyscypliną olimpijską od 2024 roku. Sport ten bardzo rozwinął się na świecie. Polska pozostaje w czołówce.


- Szkolimy naszą młodzież, żeby szła w ślady tych, którzy dzisiaj zdobywają medale mistrzostw świata i europy. Turnieje jak Alsecco Cup mogą być wstępem do wspaniałych karier na matach. Oczywiście, do zawodów nie zawsze należy podchodzić w sposób ambicjonalny. Nasz turniej jest także po to, żeby najmłodsi grapplerzy mogli się sprawdzić, oswoić się z atmosferą zawodów - dodaje P. Bączkowski.


W sobotę (23) kwietnia w hali sportowej zawodnicy mają pojawić się już g. 8. Wstęp bezpłatny dla widzów jest od g. 10. Turniej potrwa do g. 18. Jeszcze do 18 kwietnia można zgłaszać zawodników. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: www.berserkersteam-junior.pl w zakładce zawody.Tekst i fot. BaT

Alsecco Cup 4 odbędzie się w sobotę (23 kwietnia) w hali sportowej Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu. Tym razem stawką będą nie tylko nagrody, ale i możliwość wywalczenia stypendium oraz miejsca w kadrze narodowej.

 

 

Komentarze

szczecinianin
Miło widzieć, że szczecińskie firmy angażują się w promocję sportu. Kciuki w górę :)
2016-04-12 11:08:37

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”