Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Brazylijskie jiu-jitsu. Garść medali w Londynie

Data publikacji: 2016-03-08 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-08 13:06
Brazylijskie jiu-jitsu. Garść medali w Londynie
 

Zawodnicy reprezentujący szczeciński klub Checkmat Koch Team wywalczyli garść medali podczas London Winter International Open Jiu-Jitsu IBJJF Championship.

Michał Piwowarski nie miał sobie równych w kategorii niebieskich pasów wagi ultra ciężkiej i wywalczył złoty medal. Po tryumfach na londyńskim Winter Open dostał od razu purpurowy pas. Z kolei Aleksander Litwiński w kategorii adult purpurowych pasów stoczył heroiczną walkę w finale.

- Olek obudził się niczym feniks z popiołów. Przegrywał na punkty, ale walczył z całych sił i ostatecznie udało się mu skończyć przeciwnika poprzez duszenie - mówi „Kurierowi” Jarosław Koch, trener Koch Teamu - Jestem bardzo zadowolony z rezultatów osiągniętych przez moich zawodników. Walczyli świetnie - dodaje.

Spośród pozostałych zawodników ze Szczecina brązowe medale zdobyli także Alex Koch (syn Jarosława Kocha), Ola Zabielska (17-letnia zawodniczka startowała w kategorii adult niebieskich pasów) i Marek Dec (niebieskie pasy, master). Koch Team reprezentowali także zawodnicy z Poznania: Marcin Kabat (brązowy medal) oraz Marcin Zieliński (złoty medal). Klub Jarosława Kocha jest częścią większej organizacji brazylijskiego jiu jitsu - Checkmat. Checkamt wygrał w klasyfikacji drużynowej londyńskich zawodów i to ze sporą, 79-punktową przewagą nad drugim Gracie Barra. Na londyńskich zawodach Polacy wywalczyli łącznie 37 medali. ©℗

BaT

Na zdjęciu: Do odbywające się co roku w Londynie zawody w brazylijskim jiu jitsu pojechała liczna reprezentacja Polski. Wśród walczących byli także reprezentanci szczecińskiego Checkmat Koch Team (na zdjęciu).

Fot. Checkmat Koch Team

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ