niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Nauka > Weź coś wymyśl

Weź coś wymyśl

Weź coś wymyśl
Data publikacji: 2015-11-05 12:15
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-11 22:56
Wywietleń: 1682 35317

Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na festiwal myślenia projektowego Desing Thinking Weekend, który ma odbyć się w najbliższy piątek oraz sobotę. Na chętnych czekają bezpłatne warsztaty o tematyce społeczno-biznesowej. 

W tym roku warsztaty odbędą się w 13 miastach w Polsce. Szczecińska odsłona ma pozwolić uczestnikom zmierzyć się z realnymi wyzwaniami dwóch podmiotów funkcjonujących w naszym województwie.

I tak w piątek w g. 9.30 - 15.30 w Business Link przy ul. Zbożowej 4 będą odbywaly się zajęcia pod hasłem "Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej?". Prowadzący to Hubert Dyba i Paweł Żebrowski z Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Z kolej w sobotę na g. 9.30-15.30 w sali 178 przy Wałach Chrobrego zaplanowano warsztat "Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i informacyjnych?" Prowadzący: Dorota Idziaszczyk, dyrektor Centrum Transferu Technologii Morskich Akademii Morskiej, Leszek Chybowski, pracownik Wydziału Mechanicznego AM, oraz Michał Twardochleb, adiunkt na Wydziale Informatyki ZUT.

Design thinking to - jak piszą organizatorzy - "metodyka tworzenia produktów, procesów i usług, które charakteryzują podejście antropocentryczne i koncentracja na potrzebach użytkownika końcowego".

Design Thinking Week po raz pierwszy odbył się 20-24 października 2014 roku. Wówczas w wydarzeniu udział wzięło ponad tysiąc osób w 11 miastach Polski.

Zapisy i bieżące informacje na www.dt-szczecin.eu.


(as)

Fot. Robert STACHNIK 

Komentarze

P.
Świetny komentarz Panie Janie, widać że nie ma Pan pojęcia na temat, na którym się Pan wypowiada.
2015-11-11 21:16:44
jan
Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej? przydatne szkolenie rowne szkoleniu jak jesc beza czy recznie czy lyzeczka? mistrzostwo swiata w grabieniu kazdego grosza,bo oprocz organizatorow takie szkolenie potrzebne nie jest
2015-11-09 08:37:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy