Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Oblicza organizacji - wyzwaniem dla nauki i biznesu

Data publikacji: 2021-10-23 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-23 15:48
Oblicza organizacji - wyzwaniem dla nauki i biznesu
Fot. Ryszard Pakieser  

We wtorek w g. 10 - 15 w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8 w sali 11 będzie odbywał się kolejny "Dzień organizacji". Tym razem pod hasłem "Oblicza organizacji - wyzwaniem dla nauki i biznesu". Wydarzenie można też śledzić w mediach społecznościowych Instytutu. 

Cykl "Dzień organizacji"  zainaugurowano w 2019 roku. Jego cele to: integracja międzypokoleniowa mieszkańców Szczecina i okolic, promocja wiedzy na temat organizacji i roli jaką odgrywa we współczesnym świecie (organizacja rozpatrywana z różnych punktów widzenia, przez różne nauki), budowa równowagi i harmonii pomiędzy światem nauki i światem praktyki, spotkanie ze specjalistami i badaczami organizacji (z różnych nauk: zarządzania 
i ekonomii, a w przyszłości również biologii, fizyki, chemii, astronomii, prawa, socjologii, psychologii itp.) oraz spotkanie z praktykami – przedstawicielami świata biznesu.

Co w programie wtorkowego wydarzenia? M.in. wykład o ekologicznym wymiarze organizacji dr Lidii Kłos czy wystąpienie "Przepis na doskonałą organizację, aby wszystko słodko i gładko poszło" Celestyny Krajczyńskiej z Cudów Celestyny.

"Dzień Organizacji" ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką organizacji, jej różnorodnością występowania we współczesnym świecie i tajnikami funkcjonowania. Instytut Zarządzania zaprasza studentów, doktorantów, pracowników naukowych i mieszkańców Szczecina i okolic.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA