niedziela, 24 stycznia 2021r.

Nowy ambasador Grupy Azoty Police

Data publikacji: 2020-12-03 09:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-12-03 09:36
Nowy ambasador Grupy Azoty Police
Fot. Grupa Azoty Police  

Wyłoniono nowego ambasadora w IV edycji programu Ambasador Marki Grupa Azoty w zakładach chemicznych Police. Spośród trzynastu zgłoszonych studentów szkół wyższych komisja wybrała Michała Tolko - studenta Uniwersytetu Szczecińskiego, studiującego na kierunku Economics and IT Applications. Zwycięzca będzie reprezentował spółkę w roku akademickim 2020/2021. 

- Grupa Azoty Police od lat pogłębia i umacnia współpracę ze środowiskiem akademickim. Nasi ambasadorowie to wyróżniający się studenci i doktoranci uczelni wyższych, którzy pomagają spółce budować wizerunek atrakcyjnego pracodawcy – objaśnia dr Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty Police.

Głównym zadaniem ambasadora jest reprezentowanie największego polskiego koncernu chemicznego i budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty Police wśród studentów, którzy w przyszłości mogą zostać pracownikami spółki. Aktywna promocja marki w środowisku akademickim odbywa się poprzez publikację materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych. Wsparcie organizacji i uczestnictwo w seminariach i warsztatach to tylko niektóre obowiązki ambasadora.

- Cieszę się, że zostałem ambasadorem. Jest to jedno z największych osiągnięć podczas mojej nauki na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w moim życiu – stwierdził Michał Tolko. - Jako Ambasador Marki Grupa Azoty Police zamierzam zwiększyć świadomość studentów z naszego regionu o firmie i jej możliwościach oraz wraz z opiekunem przygotowywać wycieczki, spotkania ze specjalistami, a w okresie pandemii webinary (internetowe seminaria) i konkursy. 

Program ambasadorski, skierowany jest do studentów i doktorantów uczelni wyższych. Preferuje się osoby aktywne, biorące udział w życiu akademickim. Atutem jest także studiowanie na kierunku zbieżnym z działalnością realizowaną w ramach Grupy Azoty Police (np. chemii, mechatroniki, automatyki, mechaniki, elektryki, finansów).

Korzyści dla Ambasadora Marki to miedzy innymi: przyznanie comiesięcznego stypendium ambasadorskiego, wsparcie w realizacji własnych projektów naukowych, możliwość zwiedzenia zakładów należących do Grupy Azoty Police, a także przyznanie certyfikatu uczestnictwa w programie oraz otrzymanie referencji.

(nz)

Na zdjęciu: od lewej Michał Tolko, nowy ambasador Grupy Azoty Police; dr Wojciech Wardacki, prezes Grypy Azoty Police; Tomasz Panas, wiveprezes.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ