środa, 23 stycznia 2019.
Strona główna > Nauka > Maraton na 35-lecie

Maraton na 35-lecie [GALERIA]

Maraton na 35-lecie
Data publikacji: 2018-05-25 18:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-24 12:35
Wywietleń: 1953 329566

W Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 w Szczecinie trwa 24-godzinny maraton związany z obchodami 35-lecia szkoły. Podczas tego weekendu odbędzie się tam wiele wydarzeń związanych z jubileuszem.

Obchody zainaugurowano oficjalnymi uroczystościami z udziałem gości, wśród nich byli m.in: podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Kopeć, zachodniopomorski kurator oświaty Magdalena Zarębska -Kulesza, wicekurator oświaty Jerzy Sołtysiak, prezydent Piotr Krzystek, dyrektor Wydziału Oświaty UM Lidia Rogaś.

Uczniowie CKS Szczecin wraz z gośćmi, nawiązując jubileuszem do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, wypuścili w niebo biało-czerwone "Balony dla Niepodległej" z rysunkami dzieci. Następnie rozpoczęto maraton pływacki, w którym młodzież oraz wszyscy chętni podejmują się próby bicia rekordu Polski w pływaniu sztafetowym. Zakończy się on w sobotę o godz. 10. Skok na pierwszy gwizdek należał do prezydenta Piotra Krzystka. Wśród pływaków - oprócz uczniów - są także rodzice, absolwenci szkoły, emeryci, strażacy, przedstawiciele Klubu Pływackiego "Masters", Klubu Karate "Husaria" i przyjaciele szkoły.  

Szkoła przygotowała także Maraton Edukacyjny, Igrzyska Malucha dla przedszkolaków Prawobrzeża, Festiwal Tańca Przedszkolaków "Od krakowiaka do czardasza" i wiele innych atrakcji.

(el)

Fot.CKS

Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie Maraton na 35-lecie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-4
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Licytacje dla Orkiestry
Poprzedni Następny

Sonda

Czy wprowadzane przez rządzących nowe przepisy zapobiegną podwyżkom cen prądu w tym roku?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy