Sobota, 01 kwietnia 2023 r. 
6 szczecin
REKLAMA

Collegium Humanum zaprezentowało się młodym ludziom

Data publikacji: 27 stycznia 2023 r. 08:36
Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2023 r. 08:36
Collegium Humanum zaprezentowało się młodym ludziom
Z potencjalnymi studentami szczecińskiej filii Collegium Humanum rozmawiał m.in. dr Mariusz Brzostek. Fot. Ryszard Pakieser  

Szczecińska filia Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menadżerskiej zorganizowała w czwartek w swojej siedzibie przy ul. Jagiellońskiej Dni Otwarte. CH ma filie także w innych miastach Polski, oraz w Czechach, na Słowacji i w Uzbekistane.  

- Spotkanie dedykowane jest zarówno kadrze pedagogicznej, jak i uczniom, którzy podejmują życiową decyzję co do swojej dalszej edukacji - wyjaśnia dr Mariusz Brzostek, prorektor szczecińskiej filii CH.

W szczecińskiej filii CH można studiować psychologię, pedagogikę, prawo, zarządzenie i administrację, finanse i rachunkowość, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Do tego studia dyplomowe - między innymi MBA. 

Filia ogłasza: "Nasze studia w Szczecinie stacjonarne, niestacjonarne oraz studia podyplomowe prowadzone są według innowacyjnych programów edukacyjnych, dostosowanych do aktualnych wymagań i indywidualnych potrzeb zarówno studentów, jak i ich przyszłych pracodawców. Atrakcyjne kierunki studiów w ofercie naszej szkoły w Szczecinie dają szansę na atrakcyjną pracę w Polsce i na świecie, stwarzając możliwości rozwoju i poszerzenia kompetencji, na jakie szczególny nacisk kładzie obecny rynek pracy".

CH deklaruje: "Strategia i Misja Collegium Humanum – Szkoły Głównej Menedżerskiej uwzględnia założenia i cele rozwoju systemu szkolnictwa wyższego w Polsce wyznaczone Ustawą 2.0 Konstytucja dla nauki, w której szczególnie ważny jest proces umiędzynarodowienia, doskonałość nauki i kształcenia, orientacja na innowacyjną gospodarkę̨ poprzez budowanie pomostu między światem gospodarki, a rozwojem polskiej nauki oraz społeczną odpowiedzialność nauki. Wszystkie cele systemu szkolnictwa wyższego uwzględniają przygotowanie absolwentów i ich kompetencji do wyzwań współczesnej gospodarki". 

CH prowadzi studia w siedzibie w Warszawie, w filiach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, jest obecna także w Pradze oraz w Frydku-Mistku w Czechach, w Bratysławie na Słowacji  i Andiżanie w Uzbekistanie. 

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA