Niedziela 28 listopada 2021r. 
REKLAMA

Centrum Innowacji zaprasza na biznesowe szybkie randki

Data publikacji: 2021-11-24 07:02
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-24 07:02
Centrum Innowacji zaprasza na biznesowe szybkie randki
 

Dziś (środa 24 listopada) Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie organizuje Industrial Bridge 2021, czyli "speed dating w biznesowo - naukowej odsłonie". W tym wydarzeniu, które rozpocznie się o g. 12, weźmie udział prawie 170 przedstawicieli z wielu branż.

Z powodu nadal poważnej sytuacji epidemicznej tegoroczny Industrial Bridge odbędzie się w formule online. Decyzja została podjęta z powodu wzrastającej liczby zakażeń zarówno w Polsce, jak i w krajach, z których pochodzą uczestnicy imprezy.

W ramach szybkich spotkań biznesowych, opartych na formule speed dating, w tegorocznej edycji międzynarodowego wydarzenia weźmie udział 169 uczestników m.in. z Polski, Niemiec, Austrii, Rumunii i Szwecji. Dotychczas uczestnicy spotykali się przy dwuosobowych stolikach. Każda para miała 20 minut na rozmowę, aby zaprezentować swoją firmę, spółkę, uniwersytet czy instytucję badawczą. Tym razem wymiana wzajemnych poglądów i doświadczeń odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej.

- Podczas rejestracji poprosiliśmy uczestników o przygotowanie profilu swojej działalności, który był opublikowany na stronie wydarzenia. Na podstawie informacji w nim zawartych interesariusze umawiali biznesowe spotkania, których w tym roku zaplanowano prawie 300 – zapowiada Tomasz Łyżwiński – konsultant Enterprise Europe Network, organizator wydarzenia.

W trakcie Industrial Bridge przedstawiciele z różnych branż i sektorów przemysłu takich jak: morski i stoczniowy, stal metalowa, transport i logistyka, energia odnawialna mogą poznać się, przedstawić swoją ofertę i rozpocząć współpracę biznesową lub naukową. Celem wydarzenia jest przede wszystkim nawiązanie relacji biznesowych, zdobycie wiedzy o nowych technologiach i rozwiązaniach, wymiana poglądów z naukowcami i ekspertami branżowymi z całej Europy.

Poprzednia edycja zgromadziła ponad 130 uczestników m.in. z Polski, Niemiec, Czech oraz Wielkiej Brytanii, którzy odbyli 360 spotkań w formule B2B (business to business). Międzynarodowe wydarzenie networkingowe Industrial Bridge 2021 zostanie zorganizowane po raz czwarty przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, w ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network. Pierwszy biznesowo-naukowy speed dating odbył się w 2015 roku. Początek wydarzenia w środę 24 listopada o godz. 12.00. Szczegóły na stronie: https://ib2021.b2match.io/.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii funkcjonuje w ramach ZUT od 2008 roku. Jest jednostką doradczą i szkoleniową dla firm, naukowców, studentów i absolwentów głównie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w zakresie transferu technologii, finansowania badań i rozwoju oraz wsparcia przedsiębiorczości akademickiej.

(as)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ