poniedziałek, 16 września 2019.
Strona główna > Nauka > Bezpłatna nauka programowania na IAI PHP CAMP

Bezpłatna nauka programowania na IAI PHP CAMP

Bezpłatna nauka programowania na IAI PHP CAMP
Data publikacji: 2018-05-29 20:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:47
Wywietleń: 1858 330238

Wystarczy być pełnoletnim, znać podstawy programowania i rozwiązać quiz, by wziąć udział w kolejnym darmowym IAI PHP Camp #2, a potem mieć szansę na płatny staż w szczecińskiej spółce. Zapisy trwają do 15 czerwca.

IAI PHP Camp #2 to pięciodniowe (2-6 lipca), bezpłatne warsztaty programowania, których uczestnicy zdobywać będą wiedzę potrzebną do projektowania modułów, funkcjonalności, aplikacji. Umiejętności te przekażą im doświadczeni programiści z firmy IAI SA w Szczecinie.

- Idea IAI PHP Camp pochodzi wprost z imprezy IAI Webcamp, prowadzonej w tej samej formule i na którą zapisuje się co pół roku kilkaset osób. Dzięki temu pomogliśmy już wielu osobom znaleźć pierwszą pracę. Mamy wizję Szczecina, w którym nawet kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży IT i tymi zupełnie bezpłatnymi inicjatywami odpłacamy się społeczności, w której sami żyjemy - mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI SA.

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, trzeba mieć ukończone 19 lat, samodzielnie opanować podstawy programowania oraz wypełnić internetowy quiz, dostępny na stronie http://www.phpcamp.idosell.com/. Zapisy na IAI PHP Camp #2 trwają do 15 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona. Na podstawie wyników testu praktycy z IAI zakwalifikują uczestników zajęć.

Najlepsi uczestnicy IAI PHP Camp #2, o ile będą chcieli, otrzymają możliwość kontynuowania nauki na 3-miesięcznych, płatnych stażach w spółce.

- Każdego roku biorę udział w rekrutacji kilkudziesięciu kandydatów na programistę z przygotowaniem teoretycznym, lecz bez umiejętności, jak swoją wiedzę wykorzystać w praktyce - mówi Grzegorz Szukalski, dyrektor technologiczny w IAI SA i główny organizator IAI PHP Camp. - Dzięki naszym warsztatom każdy, kto zna teoretyczne podstawy programowania w PHP, ma okazję poznać, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Poza czysto technicznymi warsztatami staramy się opowiedzieć, jak wygląda praca programisty oraz jak sobie radzić w pracy zespołowej. Pięciodniowe warsztaty są namiastką prawdziwej pracy połączonej z edukacją i pozwalają zrobić pierwszy krok, aby od teoretyka-amatora pójść w stronę praktyka-zawodowca.

Tegoroczna impreza odbędzie się po raz pierwszy w IAI Emporium, czyli nowej przestrzeni w wynajmowanym przez IAI biurowcu Piastów Office Center.

(mag)

Fot. IAI

Na zdjęciu: Tak było na poprzednim campie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie