Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Akademia Morska proponuje transport

Data publikacji: 2016-02-06 07:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:49
Akademia Morska proponuje transport
 

Akademia Morska w Szczecinie prowadzi rekrutację zimową. Miejsca na chętnych czekają na transporcie - dziennym kierunku magisterskim oraz na kilku magisterskich kierunkach niestacjonarnych.

Na transport można składać dokumenty do 23 lutego, ogłoszenie wyników zaplanowano na 25 lutego. W ofercie są jeszcze studia drugiego stopnia niestacjonarne nawigacja oraz mechanika i budowa maszyn (dokumenty należy składać do 14 marca) oraz transport (dokumenty składa się do do 5 kwietnia, zajęcia rozpoczną się 9 kwietnia).

Jak już informowaliśmy w "Kurierze", zimowy nabór prowadzą także Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Uniwersytet Szczeciński do 16 lutego oferuje studia dzienne pierwszego stopnia: ekonomię, fizykę, matematykę i optykę okularową oraz dzienne studia drugiego stopnia: ekonomię, fizykę, informatykę, ekonometrię, matematykę, stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie i inżynierię produkcji.

ZUT z kolei, do najbliższej środy, zaprasza na dzienne studia drugiego stopnia. W ofercie są kierunki takie jak m.in. biotechnologia, zootechnika, ekonomia, informatyka, energetyka. A także inżynieria chemiczna i procesowa ze specjalnością inżynieria procesów wytwarzania olefin - tę specjalność, ze względu na planowaną rozbudowę zakładów w Policach, zamówiła w uczelni Grupa Azoty.

(as)

Fot. R.PAKIESER (arch.)

 


 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA