Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Zagrają dla Ingi. Wyjątkowe koncerty festiwalowe

Data publikacji: 13 sierpnia 2021 r. 11:29
Ostatnia aktualizacja: 13 sierpnia 2021 r. 11:48
Zagrają dla Ingi. Wyjątkowe koncerty festiwalowe
Orkiestra Barokowa „Poland baROCK" i Krzysztof Meisinger. Fot. Filharmonia Szczecińska  

Trzy koncerty odbędą się od piątku (13 sierpnia) do niedzieli w ramach Meisinger Music Festivalu. W tym roku organizatorzy imprezy zdecydowali się wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie małej Ingi z Przęsocina, która choruje na SMA 1 i potrzebuje kosztownej terapii genowej oraz rehabilitacji. Stąd na koncertach pojawią się wolontariusze z puszkami, do których będzie można wrzucać datki.

W piątek koncert odbędzie się, o godz. 19.30, w Bazylice p.w. Św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Podczas wieczoru pt. "Vivaldi" wystąpią: Michael Maciaszczyk – skrzypce, Liv Migdal – skrzypce, Polish Art Philharmonic. Wstęp na koncert jest darmowy. W sobotę zaplanowany jest kolejny koncert - o godz. 16 w pałacu w Przelewicach (wstęp wolny). W tym dniu wystąpią ci sami artyści, co w piątek.

Z kolei biletowany koncert odbędzie się w niedzielę, o godz. 18, w szczecińskiej Willi Lentza. Wystąpią: Tomasz Lis - fortepian, Iwona Sobotka - sopran, Orkiestra Barokowa „Poland baROCK". Oto program występu: W. A. Mozart - Koncert fortepianowy A-dur KV 412, W. A. Mozart - Koncert fortepianowy C-dur KV 413, W. A. Mozart - pieśni i arie koncertowe.

(MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA