Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Wyjątkowe walentynki w Willi Lentza. Literatura i Martyna Jakubowicz

Data publikacji: 14 lutego 2024 r. 14:22
Ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2024 r. 02:23
Wyjątkowe walentynki w Willi Lentza. Literatura i Martyna Jakubowicz
 

W czwartek, 15 lutego od godz. 12 w szczecińskiej Willi Lentza zostaną zorganizowane wyjątkowe walentynki. - Celebrowane na całym świecie Święto Miłości postanowiliśmy dedykować ponownie miłośnikom książek – ludziom zakochanym w czytaniu - zapraszają na to wydarzenie organizatorzy.

Podczas imprezy „Kochamy Książki 2.0” będziemy mieli okazję spotkać się z wieloma szczecińskimi pisarzami, będzie można porozmawiać z twórcami o ich pracy, zebrać do kolekcji autografy, kupić w Willi Lentza książki lub przynieść je do podpisu z własnego domu. Po spotkaniach indywidualnych zaplanowano rozmowy oraz koncert Martyny Jakubowicz!

Impreza zacznie się o godz. 12 spotkaniem dla dzieci ze Szczecińskimi Legendami, kolejne takie spotkanie zaplanowano na g. 13.30. Na oba wydarzenia obowiązują zapisy. Można ich dokonywać, pisząc na adres: sekretariat@willa-lentza.pl.

O g. 15 odbędzie się oprowadzanie po Willi Lentza. Godzina 16 to impreza „Opowiedzieć Szczecin”, wezmą w niej udział: Michał Dłużak, Inga Iwasiów, Przemysław Kowalewski, Monika Szymanik, Tomasz Wieczorek. O g. 17 odbędzie się wydarzenie „Opisać Miłość” z Beatą Zuzanną Borawską, Marcinem Grzelakiem, Sylwią Trojanowską, Iwoną Żytkowiak, Leszkiem Hermanem. G. 17 to walentynkowa „Głośnia”, czyli otwarty mikrofon. Na g. 18.30 zaplanowano spotkanie z Martyną Jakubowicz. 

Artystka zagra koncert o g. 19. To jedyne w czasie imprezy „Kochamy Książki 2.0” wydarzenie biletowane.

Patronat nad wydarzeniem objął „Kurier Szczeciński”. Szczegółowy program na www.willa-lentza.pl

 (as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

eluniak
2024-02-15 10:46:35
Uśmiechnięci, a więc wiadomo przez kogo opłacani i co będą gadać. Dziś czasy takie,że uśmiech to coś więcej niż kiedyś szturmówka w łapach na pochodzie pierwszomajowym.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA