wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Kultura > Uwaga melomani! Rusza sprzedaż abonamentów na koncerty

Uwaga melomani! Rusza sprzedaż abonamentów na koncerty

Uwaga melomani! Rusza sprzedaż abonamentów na koncerty
Data publikacji: 2020-08-10 09:52
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-10 17:01
Wywietleń: 575 468536

Leszek Możdżer, Ralph Kamiński, Andrzej Lampert, Adam Sztaba, Amihai Grosz, Alisa Weilerstein, Jan Lisiecki, Derrick May, Dominik Wania czy Festival Music.Design.Form to tylko niektóre nazwiska i wydarzenia, które uświetnią pierwszą połowę sezonu artystycznego, po wakacjach, w szczecińskiej filharmonii. Przedsprzedaż abonamentów oraz pojedyńczych biletów, na koncerty, odbędzie się w kasach w tym tygodniu. We wrześniu z kolei będzie też można kupić bilety na występy pokazywane wyłącznie online.

Przedsprzedaż abonamentów w kasach zaplanowana jest we wtorek i w środę (11 i 12 sierpnia) od godziny 13. Przez abonament rozumie się zakup dla jednej osoby co najmniej 5 biletów na 5 różnych koncertów oznaczonych kategorią biletu N, z wyjątkiem wydarzeń z ceną specjalną (te są oznaczone literką S), wydarzeń edukacyjnych i wydarzeń odbywających się w sali kameralnej. Jeżeli osoba kupująca abonament zechce kupić także inne bilety, będzie mogła to zrobić (11 i 12 sierpnia w kasie obsługiwane będą tylko osoby kupujące abonament lub abonament i inne bilety).

Sprzedaż pojedynczych biletów ruszy w kasach w czwartek (13 sierpnia) o godzinie 13. Z kolei możliwość zakupu biletów przez internet rozpocznie się w dniu następnym o godzinie 10.

- Uległ zmianie regulamin sprzedaży biletów w zakresie braku możliwości dokonywania rezerwacji telefonicznej biletów - informuje rzeczniczka instytucji. - Rezerwacji biletów można dokonać tylko bezpośrednio w kasie lub mailowo na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl. Wszystkie maile dotyczące rezerwacji przesłane do kasy przed godziną 10 do 14 sierpnia, na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl, nie będą rozpatrywane.

Pracownicy filharmonii przypominają, że osoby, które przyjdą do kasy po bilety, muszą mieć na twarzy maseczki ochronne oraz powinny zachować bezpieczną odległość od innych kupujących.

- Pojemność sal koncertowych musieliśmy ograniczyć do 50 procent, zatem nie ma możliwości zakupu dwóch miejsc obok siebie - dodaje rzeczniczka.

Uwaga! 1 września rozpocznie się sprzedaż biletów na koncerty transmitowane online.

- Odpowiadając na potrzeby czasów i chcąc zapewnić wszystkim swobodny i bezpieczny udział w wydarzeniach filharmonii, przy zachowaniu wysokich walorów akustycznych i technicznych, po raz pierwszy uruchomimy możliwość udziału w koncertach transmitowanych z sali symfonicznej - za pośrednictwem platformy streamingowej. Wzorem innych instytucji muzycznych w Polsce i na świecie uruchamiamy specjalną platformę streamingową, na której będą transmitowane koncerty - mówi rzeczniczka.

(MON)

Uwaga melomani! Rusza sprzedaż abonamentów na koncerty

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie