wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Kultura > Znów będzie można zwiedzać filharmonię! Zarezerwuj bilet!

Znów będzie można zwiedzać filharmonię! Zarezerwuj bilet!

Znów będzie można zwiedzać filharmonię! Zarezerwuj bilet!
Data publikacji: 2020-08-03 16:12
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-03 16:37
Wywietleń: 399 467961

Po pięciu miesiącach zamknięcia budynku szczecińskiej filharmonii, od 12 sierpnia wraca możliwość bezpośredniego, a nie tylko online, jak było to dotychczas, zwiedzania "lodowego pałacu". Na razie zaplanowane są trzy terminy spacerów, czyli wspomnianego 12 sierpnia, a także 25 i 26 sierpnia. Już można rezerwować bilety na pierwszą wycieczkę. Na kolejne nie będzie rezerwacji, ale możliwość tylko internetowego wykupienia wejściówek.

45-minutowa trasa oprowadzania obejmie: salę kameralną (gdzie ma być wyświetlany film) i symfoniczną, Galerię Poziom 4., Galerię przy Cerkwi. 12 sierpnia przewidziano dwie tury - o godz. 14 (w języku angielskim) i 16 (w języku polskim). Bilety (w cenie 5 złotych za osobę) dostępne będą w holu filharmonii u przewodnika, pół godziny przed rozpoczęciem zwiedzania. Uwaga! Do zakupu biletu uprawnione będą tylko osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji biletu (pod adresem mailowym: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl).

25 i 26 sierpnia również są przewidziane dwie tury - każdego dnia o godz. 14 (w jęz. angielskim) i 16 (w jęz. polskim). Od 19 sierpnia od godz. 10 będzie można - wyłącznie przez stronę internetową filharmonii - nabyć, bez konieczności rezerwacji, bilety na konkretny spacer. Cena to 5 złotych.

Maksymalna liczba zwiedzających wynosi 15 osób, dlatego o możliwości udziału w wycieczce zdecyduje kolejność zgłoszeń.

- Uczestnicy zwiedzania zobowiązani są do przestrzegania najnowszych zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, w tym zakrycie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznych odległości oraz do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia przed rozpoczęciem zwiedzania - informuje Katarzyna Plater-Zyberk, rzecznik prasowy filharmonii.

(MON)

Fot. archiwum filharmonii

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie