Wtorek 13 kwietnia 2021r. 

Trzydniowe urodziny sceny kabaretowej. Przyjadą - Kołaczkowska, Andrus, Poniedzielski

Data publikacji: 2021-02-25 23:09
Ostatnia aktualizacja: 2021-02-26 08:30
Trzydniowe urodziny sceny kabaretowej. Przyjadą - Kołaczkowska, Andrus, Poniedzielski
Fot. Grzegorz SIWA  

Trzydniowe, 24. urodziny sceny kabaretowej szczecińskiego Teatru Polskiego, o nazwie: Czarny Kot Rudy, rozpoczną się w piątek (26 lutego). Koncerty jubileuszowe, o nazwie "Z nikąd do nikąd", zaplanowane są na Scenie LA DECADENCE w Nowym Browarze. W piątek i sobotę początek wydarzenia o godz. 19, a w niedzielę o godz. 16.

W ub. roku wspomniane urodziny świętowano przez kilkanaście dni (tak, tak!). Wtedy okazja była wyjątkowa, bowiem poza jubileuszem, widzowie i artyści żegnali się na dłuższy czas ze sceną przy ulicy Swarożyca. Przypomnijmy, że Teatr Polski jest przebudowany i rozbudowany. Przebudowa obejmuje przywrócenie pierwotnego wyglądu teatru i metamorfozę trzonu budynku. W ramach rozbudowy powstanie zupełnie nowa żelbetowa część kompleksu teatralnego, w strukturze której szeroko wykorzystane zostanie szkło.

Co jest zaplanowane na planowane, trzydniowe świętowanie urodzin? Wystąpią artyści Teatru Polskiego tworzący kabaret Czarny Kot Rudy, a także goście m.in. Joanna Kołaczkowska, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski. "Będzie też sporo niespodzianek, które sprawią, że każdy wieczór urodzinowy będzie dla widzów niezwykłym przeżyciem artystycznym" - obiecują organizatorzy na stronie internetowej TP.

Uwaga! Sprzedaż biletów na "Urodziny Czarnego Kota Rudego" prowadzona jest wyłącznie w kasie Teatru Polskiego. Ta przy ul. Swarożyca oczywiście jest nieczynna, ale działa ta przy ul. Energetyków w "Teatrze Polskim - Scenie na Łasztowni": w piątek od godz. 10 do 18, a w sobotę w godz. 16-18.

(MON)

 

Komentarze

ziewamy
2021-02-26 09:11:45
Dawno przebrzmiałe nudne dziaderstwo.To spijanie dawnej popularności a nie ciekawa oferta dla widzów
Ziew
2021-02-26 03:05:29
Nudne kodziarstwo..

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ