poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Kultura > Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!

Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!

Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!
Data publikacji: 2020-02-13 07:55
Wywietleń: 947 442277

Wielkimi krokami zbliżają się 23. urodziny sceny kabaretowej szczecińskiego Teatru Polskiego – Czarny Kot Rudy. Huczne świętowanie rozpocznie się 18 lutego, a zakończy w pierwszym dniu przyszłego miesiąca. Tak, tak! To będzie trzynaście dni urodzinowych atrakcji. Dzisiaj można u nas wygrać zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie: „On i on” to tytuł spotkania, 23 lutego o godz. 16, z Piotrem Bukartykiem i Michałem Kempą

„On i on” to tytuł spotkania - 23 lutego o godz. 16. Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami jak z dobrego stand-upu, pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

Z kolei Michał Kempa to komik uprawiający stand-up, jest też jednym z prowadzących program „Szkło Kontaktowe” w kanale telewizyjnym TVN 24. W Szczecinie przedstawi tzw. one man show pt. „Moja walka". To bardzo osobisty program satyryczny komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Jeden z krytyków tak opisywał występy M. Kempy: „Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show, przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe".

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na „On i on”. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.teatr – na SMS-y czekamy tylko 13 lutego. Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.30. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie