sobota, 29 lutego 2020.
Strona główna > Kultura > Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!

Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!

Bukartyk i Kempa. Bilety dla Czytelników!
Data publikacji: 2020-02-13 07:55
Wywietleń: 428 442277

Wielkimi krokami zbliżają się 23. urodziny sceny kabaretowej szczecińskiego Teatru Polskiego – Czarny Kot Rudy. Huczne świętowanie rozpocznie się 18 lutego, a zakończy w pierwszym dniu przyszłego miesiąca. Tak, tak! To będzie trzynaście dni urodzinowych atrakcji. Dzisiaj można u nas wygrać zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie: „On i on” to tytuł spotkania, 23 lutego o godz. 16, z Piotrem Bukartykiem i Michałem Kempą

„On i on” to tytuł spotkania - 23 lutego o godz. 16. Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami jak z dobrego stand-upu, pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

Z kolei Michał Kempa to komik uprawiający stand-up, jest też jednym z prowadzących program „Szkło Kontaktowe” w kanale telewizyjnym TVN 24. W Szczecinie przedstawi tzw. one man show pt. „Moja walka". To bardzo osobisty program satyryczny komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Jeden z krytyków tak opisywał występy M. Kempy: „Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show, przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe".

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na „On i on”. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.teatr – na SMS-y czekamy tylko 13 lutego. Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.30. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie