sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Kultura > Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu

Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu [GALERIA]

Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu
Data publikacji: 2019-05-31 23:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-01 09:44
Wywietleń: 623 394289

Do soboty w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie trwa tygodniowy cykl przedstawień dla dzieci, który został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. W piątek na scenie aż trzykrotnie można było zobaczyć niemieckie przedstawienie pt. „Robaczek w huraganie emocji. Coś się ze mną dzieje!". Był to klasyczny spektakl lalkowy dla dzieci od 3 lat, z muzyką graną na żywo, w którym bariery językowe nie odgrywają żadnej roli. Zagubiony wśród dużej łąki mały robaczek próbował w nim zrozumieć własne uczucia i często okazywało się to niełatwym wyzwaniem.

Z kolei w sobotę o godz. 16 będzie okazja obejrzeć nowe przedstawienie pt. „Karmelek" (po nim - gra terenowa pt. „Zgadnij, gdzie jestem?") - to opowieść o piesku, który trafia na podwórko w gospodarstwie i czuje się jak intruz, a bardzo chce zapracować na akceptację innych zwierząt.

(MON)

Fot. Marta Teszner

Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu Teatralny Ty-Dzień Dziecka na finiszu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie