czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Kultura > Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu

Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu [GALERIA]

Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu
Data publikacji: 2019-12-06 17:52
Wywietleń: 719 431781

W piątek (6 grudnia) w auli szczecińskiego Pałacu Młodzieży odbył się coroczny się Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej. To był etap rejonowy tej imprezy, w którym wzięły udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Ci młodzi artyści wcześniej musieli przejść przez etap szkolny. Podobnie jak w latach ubiegłych, repertuar festiwalu to kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej, wykonane w języku polskim.

Finał imprezy zaplanowany jest od 16 do 18 grudnia w auli Szkoły Podstawowej nr 35 (ul. Świętoborzyców 40, os. Książąt Pomorskich). Z kolei „Gala Festiwalu" odbędzie się 4 stycznia przyszłego roku w Operze na Zamku.

(MON)

Fot. Ryszard Pakieser

Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu Świąteczne śpiewanie w Pałacu Młodzieży. To był etap rejonowy corocznego festiwalu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie