Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Spektakle za darmo. Aż trzy w jednym dniu!

Data publikacji: 17 czerwca 2019 r. 22:41
Ostatnia aktualizacja: 17 czerwca 2019 r. 22:41
Spektakle za darmo. Aż trzy w jednym dniu!
 

Bezpłatne spektakle? To możliwe tylko w Pałacu Młodzieży. We wtorek (18 czerwca) placówka ta zaprasza na trzy premierowe przedstawienia.

O godz. 17 zostanie pokazany spektakl pt. „Ognisty ptak” w wykonaniu grupy integracyjnej teatralno-tanecznej Bez Barier. Przedstawienie zrealizowano na podstawie rosyjskiej baśni o ognistym ptaku, wykorzystując muzykę Igora Strawińskiego.

Następnie, o godz. 17.45, będzie okazja obejrzeć spektakl na podstawie powieści Iry Levina - „Żony ze Stepford”. Tytuł inscenizacji to: „My ze Stepford”, a zagrają aktorzy Teatru Ruchu i Maski Maszkaron. Jak informują artyści, całość „jest luźnym podejściem do podejmowanego w utworze tematu, w którym w tajemniczy sposób mieszkanki Stepford przemieniają się z normalnych kobiet w idealne panie domu".

Na koniec teatralnej uczty - o godz. 18.45 – „Ania z Nikąd” Grupy warsztatowej Faktoria. To spektakl na podstawie „Ani z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery, skupiający się na początkowych perypetiach rudej dziewczynki i jej relacjach z Marylą oraz Mateuszem.

Uwaga! Pomiędzy spektaklami będą przerwy.

(MON)

Fot. Jerzy Miszuk

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA