Sobota 15 maja 2021r. 

Stańko w hołdzie Kasi Sobczyk. Wygraj bilety na koncert!

Data publikacji: 2020-07-10 06:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-10 07:50
Stańko w hołdzie Kasi Sobczyk. Wygraj bilety na koncert!
 

Formacja Krystyna Stańko Quartet wystąpi w niedzielę (12 bm.) w restauracji "RESET food, drink & relax" - na terenie placu "Mały Golf" w Parku Kasprowicza (wejście od strony Pomnika Czynu Polaków oraz ul. Wyspiańskiego 1A). Początek koncertu, organizowanego przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Jazzowe, o godz. 18. Można wygrać bilety na ten występ!

Co roku w lato fani jazzu mieli okazję brać udział w cyklu pt. "Amfiteatr Jazz Café". W tym roku organizatorzy z powodu remontu szczecińskiego amfiteatru zmuszeni zostali zmienić miejsce koncertów. Dlatego występy zmieniają też nazwę - na: RESET JAZZ CAFÉ.

Wspomniana Krystyna Stańko to wokalistka obdarzona niezwykle oryginalnym, zmysłowym głosem, swobodnie poruszająca się w różnych estetykach muzycznych. To kompozytorka, autorka tekstów, gitarzystka, pedagog. Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej 
w Katowicach. Od kilkunastu lat pracuje jako wykładowca śpiewu w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nagrała 10 albumów, zarówno z muzyką autorską jak i we współpracy z innymi twórcami. Od ponad 7 lat prowadzi swoją autorską audycję w Radiu Gdańsk. Współpracowała z wieloma zespołami i na największych festiwalach jazzowych w Polsce i w Europie.

Na szczecińskim koncercie artystka wykona kilka piosenek Kasi Sobczyk. Będzie to specyficzny hołd dla tej wokalistki i historii rokendrolla w Szczecinie. Jej zespół składa się 
z wyśmienitych muzyków, bowiem poza liderką grają też: Piotr Lemańczyk – kontrabas, Marcin Wądołowski – gitara, Mikołaj Stańko – perkusja.

Bilety do nabycia na: www.bilety.fm oraz przed koncertem.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy tylko 10 lipca br. Podwójne zaproszenie otrzymają dwie pierwsze osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Komentarze

:)
2020-07-10 07:16:35
Nazwisko znajome, ale to tylko zbieg okoliczności ;)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ