poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Kultura > Szczecin z najlepszym koncertem – Jazz Top 2019!

Szczecin z najlepszym koncertem – Jazz Top 2019!

Szczecin z najlepszym koncertem – Jazz Top 2019!
Data publikacji: 2020-01-30 10:43
Wywietleń: 619 440241

Nagroda publiczności - czyli najcenniejsza! „Erykah Badu performing with Culture Revolution" został wybrany najlepszym koncertem w 2019 roku w Polsce, według ankiety czytelników Magazynu „Jazz Forum" - Jazz Top 2019!

Przypomnijmy, że Erykah Badu, amerykańska wokalistka z pogranicza soulu i hip-hopu, wystąpiła 25 marca 2019 roku w szczecińskiej hali Netto Arena podczas czwartej edycji festiwalu Szczecin Jazz. Dała półtoragodzinny koncert z zespołem Culture Revolution Keyona Harolda i Sylwka Ostrowskiego. W programie znalazły się jej największe hity, takie jak m.in. „Rimshot".

Koncert i cały festiwal Szczecin Jazz organizowała Szczecińska Agencja Artystyczna kierowana przez Annę Lemańczyk, szefem artystycznym festiwalu jest Sylwester Ostrowski.

- Jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy naszym fanom i czytelnikom za oddane głosy. Bardzo dziękujemy redakcji Jazz Forum za przyznanie nam tego wspaniałego tytułu. Gratulujemy zwycięzcom w pozostałych kategoriach. - czytamy w komunikacie prasowym SAA.

(lem)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie