piątek, 06 grudnia 2019.
Strona główna > Kultura > Senioriada twórcza i aktywna

Senioriada twórcza i aktywna [GALERIA]

Senioriada twórcza i aktywna
Data publikacji: 2018-05-26 09:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:49
Wywietleń: 1221 329694

Zakończyła się druga edycja Gryfińskiej Senioriady Artystycznej (24 bm.), podczas której zaprezentowali się artyści i grupy twórcze z Gryfina, Dąbia, Stargardu i Szczecina. Równie ważne jak artystyczne prezentacje były spotkania w miłym towarzystwie. Rozmowom sprzyjała stworzona ad hoc kawiarenka, gdzie serwowano znakomitą kawę i herbatę oraz pyszne domowe wypieki.

Kto choć przez chwilę uczestniczył w wydarzeniu, miał okazję przekonać się, ile pozytywnej energii wyzwoliło się w czasie imprezy seniorów, którzy aktywnie spędzają czas na emeryturze; są pozytywnie nastawieni do życia, tchną radością, otwartością, zarażają innych ciepłem i optymizmem.

Tekst i fot. (akme)

Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna

Komentarze

ZOSTAŁY MIŁE WSPOMNIENIA..
Było wspaniale być Waszymi gośćmi ; czuło się na każdym kroku serdeczność gospodarzy. Ddoceniamy ogrom pracy jaki włożyliście w przygotowanie tego spotkania. Wyjechaliśmy pełni wrażeń , napojeni i nakarmieni (obiecałam paniom z bufetu , że im podziękuje w komenatrzu w necie , co niniejszym czynię ).Wspaniałym organizatorom dziękuję w imieniu Grupy Teatralnej ze Szczecina- Dąbia :)
2018-05-30 20:47:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie