niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Kultura > Senioriada twórcza i aktywna

Senioriada twórcza i aktywna [GALERIA]

Senioriada twórcza i aktywna
Data publikacji: 2018-05-26 09:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:49
Wywietleń: 1386 329694

Zakończyła się druga edycja Gryfińskiej Senioriady Artystycznej (24 bm.), podczas której zaprezentowali się artyści i grupy twórcze z Gryfina, Dąbia, Stargardu i Szczecina. Równie ważne jak artystyczne prezentacje były spotkania w miłym towarzystwie. Rozmowom sprzyjała stworzona ad hoc kawiarenka, gdzie serwowano znakomitą kawę i herbatę oraz pyszne domowe wypieki.

Kto choć przez chwilę uczestniczył w wydarzeniu, miał okazję przekonać się, ile pozytywnej energii wyzwoliło się w czasie imprezy seniorów, którzy aktywnie spędzają czas na emeryturze; są pozytywnie nastawieni do życia, tchną radością, otwartością, zarażają innych ciepłem i optymizmem.

Tekst i fot. (akme)

Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna Senioriada twórcza i aktywna

Komentarze

ZOSTAŁY MIŁE WSPOMNIENIA..
Było wspaniale być Waszymi gośćmi ; czuło się na każdym kroku serdeczność gospodarzy. Ddoceniamy ogrom pracy jaki włożyliście w przygotowanie tego spotkania. Wyjechaliśmy pełni wrażeń , napojeni i nakarmieni (obiecałam paniom z bufetu , że im podziękuje w komenatrzu w necie , co niniejszym czynię ).Wspaniałym organizatorom dziękuję w imieniu Grupy Teatralnej ze Szczecina- Dąbia :)
2018-05-30 20:47:33

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie