poniedziałek, 25 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Podziękowania za encyklopedię (galeria)
Data publikacji: 2015-09-23 00:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 1905 22992

Między innymi Lucjan Bąbolewski (z lewej), dyrektor Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, wziął udział we wtorkowym uroczystym podziękowaniu autorom "Encyklopedii Szczecina"  -  Stanisławowi Krzywickiemu (z prawej), który pełnił funkcję dyrektora Książnicy prawie 30 lat, oraz prof. Tadeuszowi Białeckiemu.

(as)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Komentarze

Czytelnik Łukasz
A masz certyfikat subskrypcyjny, Encyklopedio? Jeżeli nie, to teraz już nigdzie.
2015-09-23 08:20:50
Encyklopedia
Gdzie można kupić w promocyjnej cenie?
2015-09-23 07:31:16
Honorat
Dyr. Bąbolewski jest z lewej prawej czy prawej prawej? Mam nadzieję, że Redaktor Naczelny Encyklopedii prof. Tadeusz Białecki też będzie na kolejnym zdjęciu. Byłem na promocji, wspaniałe przyjęcie tej tytanicznej pracy. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, zabrakło egzemplarzy dla chcących ją nabyć po promocyjnej cenie i przy okazji uzyskać autograf prof. Białeckiego i dyr. Krzywickiego. Wydawca miał dowieźć dodatkowe egzemplarze. Czekała na to kilkudziesięcioosobowa kolejka. A warto - bo dzieło to nieocenione.Gratulacje dla autorów.
2015-09-22 15:03:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy