Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Paweł Domagała zagra we wtorek w Filharmonii

Data publikacji: 20 lutego 2024 r. 09:16
Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2024 r. 09:16
Paweł Domagała zagra we wtorek w Filharmonii
 

Koncert Pawła Domagały odbędzie się we wtorek o godz. 19 w Filharmonii w Szczecinie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten wyjatkowy wieczór!

Jest to kontynuacja trasy promującej ostatni album artysty -  „Narnia Tour”. 18 listopada 2022 roku odbyła się premiera płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyruszył w wielką trasę koncertową. Paweł Domagała z zespołem odwiedził 16 miast i zagrał w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w całej Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studiu nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni. „Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.

Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą” – opowiada wokalista.

Dla naszych czytelników mamy 1 podwójne zaproszenie na dzisiejszy koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 7248 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (20.02). Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.30.  Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(wk)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA