Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

Paweł Domagała wystąpi w Policach. Mamy bilety na ten koncert!

Data publikacji: 2021-09-22 07:15
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-22 07:15
Paweł Domagała wystąpi w Policach. Mamy bilety na ten koncert!
Fot. Natalia Zakrocka  

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych, nie rozstaje się z gitarą. To Paweł Domagała, który wystąpi 23 września na scenie polickiego Miejskiego Ośrodka Kultury o godz. 19.

Artystę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”. Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, dwa lata później „1984” i w ubiegłym roku – album „Wracaj”. Singiel promujący drugą płytę artysty - „Weź nie pytaj” - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube.

Ostatnia płyta, „Wracaj”, z której pochodzą piosenki „Popatrz na mnie”, czy „Ja tak umiem”, z powodu pandemii dopiero teraz doczekała się promocyjnych koncertów. Stąd właśnie zaplanowany występ w Policach. Podczas wieczoru utwory z ostatniego albumu zabrzmią wreszcie na żywo. Nie zabraknie również największych przebojów artysty. Bilety na policki koncert można kupić na stronie ośrodka kultury: www.mokpolice.pl

Mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko 22 września br. Zaproszenie otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ