Sobota 15 maja 2021r. 

Małżeństwo artystów w „Sorrento”. Będą covery i piosenki autorskie

Data publikacji: 2020-07-03 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-06 13:36
Małżeństwo artystów w „Sorrento”. Będą covery i piosenki autorskie
 

Jackpot to małżeństwo artystów, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości, finaliści telewizyjnego konkursu pn. „Must be the Music” - Kasia i Maciek Kazubowie. To właśnie oni wystąpili, jako support, na koncercie grupy Perfect, tuż przed ogłoszeniem w Polsce pandemii, a na jednym z ostatnich, a może i ostatnim występie przed "zamrożeniem" - na dłuuugie miesiące - wydarzeń kulturalnych w Polsce. Teraz będzie okazja wybrać się na koncert szczecińskiego duetu.

Artyści wystąpią w piątek (3 lipca) o godz. 18 w "Sorrento". Będzie to koncert pt. "Przyjdź w taką noc". Co czeka publiczność podczas wieczoru? "Po raz kolejny zabiorą Was w podróż po świecie muzyki, w której znaczącą rolę odgrywa poezja i szczere, czyste emocje. Usłyszycie utwory z repertuaru m.in Hanny Banaszak, Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena, Ewy Bem, Kory oraz piosenki autorskie" - zachęcają organizatorzy.

(MON)

Komentarze

ITP
2020-07-04 08:58:19
Przecież to nie dzieci, a dorośli ludzie. Jaka Kasia i Maciek (dobrze, że nie Maciuś)? No i co redaktorze i drodzy artyści - znowu infantylizm? Jesteśmy dorośli, zachowujmy się jak ludzie dorośli.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ