środa, 30 września 2020.
Strona główna > Kultura > Ośrodek z Przecławia zaprasza. Koncerty majówkowe - prosto z domów artystów

Ośrodek z Przecławia zaprasza. Koncerty majówkowe - prosto z domów artystów

Ośrodek z Przecławia zaprasza. Koncerty majówkowe - prosto z domów artystów
Data publikacji: 2020-05-01 08:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-01 08:44
Wywietleń: 530 453129

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprasza w piątek, sobotę i niedzielę na koncerty majówkowe online, transmitowane prosto z domów artystów. Występy te będzie można śledzić na profilu facebookowym tej placówki.

"Majówka to czas kiedy powinniśmy wypoczywać na świeżym powietrzu, bawić się na koncertach i wspólnie spędzać czas. Niestety, obecnie jest to niemożliwe, dlatego Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu wychodzi naprzeciw wszystkim spragnionym muzyki na żywo" - zachęcają organizatorzy koncertów.

Kto zatem wystąpi? 1 maja - Jackpot, 2 maja - Współszycie, a 3 maja - Maya Koterba & Paweł. Początek każdego z koncertów - o godz. 18.

Koncerty połączone są z akcją charytatywną. Oto informacja organizatorów: "Zawsze chętnie kupujecie bilety na nasze wydarzenia. I tym razem również o to prosimy, ale... Tym razem chcielibyśmy Was zachęcić do wspólnej zrzutki na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Ze środków, które wspólnie uzbieramy, zakupiona zostanie karma dla szczeniaków oraz kociąt w Schronisku w Dobrej. O dziwo, to właśnie te najmniejsze zwierzaki są teraz najbardziej potrzebujące i trafia ich do schroniska najwięcej. Link, pod którym można dokonywać wpłat: https://zrzutka.pl/kvj3wu".

(MON)

Fot. Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: Jackpot

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie