Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

Książki m.in. Nosowskiej, Miłoszewskiego, Mroza. Kiermasz w Pleciudze

Data publikacji: 2021-09-23 18:46
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-23 21:16
Książki m.in. Nosowskiej, Miłoszewskiego, Mroza. Kiermasz w Pleciudze
Fot. Dariusz Gorajski  

XX Kiermasz Książki Przeczytanej odbędzie się w sobotę, w godz. 10 - 13, w Szczecinie: "Jeśli pogoda dopisze, spotykamy się przed Teatrem Lalek Pleciuga, przy fontannie. W przypadku niesprzyjającej aury, kiermasz odbędzie się w holu teatru. Zapraszamy czytelników w każdym wieku. Zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie" - informują organizatorzy.

W trakcie szczecińskiego kiermaszu będzie można wymienić, kupić albo sprzedać zarówno książki dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest to zatem okazja do tego, by zdobyć od dawna poszukiwane publikacje albo ukochaną książkę z dzieciństwa i nabyć je za niewielkie kwoty. Na kiermaszu sprzedający oferują książki nawet po złotówce (a czasem i taniej!), a za 5-10 złotych zdarza się dostać bestsellery wydane w ostatnim roku.

Na Facebooku sprzedawcy zdradzają tytuły książek, jakie będą mieć w swojej ofercie. Wśród nich są zatem powieści Dana Browna (w tym ta najsłynniejsza, czyli "Kod Leonarda da Vinci"), kryminały Zygmunta Miłoszewskiego ("Uwikłanie"), Remigiusza Mroza (np. "Hashtag"), Camilli Lackberg (choćby opowieść pt. "Niemiecki bękart"), Katarzyny Puzyńskiej ("Motylek"), Hanninga Mankella ("Piąta kobieta"), pozycje dla młodzieży, np. autorstwa Johna Greena (będzie można kupić m.in. książkę pt. "Gwiazd naszych wina"), lektury (np. "Kamienie na szaniec"), klasyki literatury dla dorosłych i dzieci (Michael Bond - "Miś zwany Paddington", Jane Austen - "Emma", Charlotte Bronte - "Dziwne losy Jane Eyre") czy "Powrót z Bambuko" Katarzyny Nosowskiej.

Organizatorzy informują, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak żeby przyjść na kiermasz ze swoimi książkami, należało wcześniej wysłać zgłoszenie (w tej chwili nie ma już wolnych miejsc na sprzedaż, a zgłoszeń było więcej niż zaplanowanych stanowisk!).

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ