Środa 17 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Koncert rapowy w Świnoujściu. W „Muszli” zagra TPS ZDR

Data publikacji: 2022-08-02 22:07
Ostatnia aktualizacja: 2022-08-02 22:18
Koncert rapowy w Świnoujściu. W „Muszli” zagra TPS ZDR
W czwartek (4 sierpnia) w Restauracji „Muszla” w Świnoujściu zagra TPS ZDR. Można zamawiać już bilety na to wydarzenie.  Fot. organizator  

W czwartek (4 sierpnia) w Restauracji „Muszla” w Świnoujściu zagra TPS ZDR. Polski raper ma na koncie wiele albumów i trzy złote płyty. - Brakuje w naszym mieście wydarzeń skierowanych do młodych ludzi i dlatego zaprosiliśmy czołowego artystę z gatunku ulicznego rapu - mówi „Kurierowi” Szymon Tymowski, jeden z organizatorów koncertu.

Restauracja muszla znajduje się obok muszli koncertowej przy promenadzie w Świnoujściu. Wydarzenie rozpocznie się o g. 19. Koncert zagrają TPS ZDR i TIW Team oraz goście. Na letnie koncerty TPS opracował specjalny set koncertowy. Usłyszymy najbardziej znane i lubiane kawałki z dotychczasowych płyt solowych, klasyki ZDR oraz premierowe utwory z nowego albumu "Na żywo". Suport zapewnią Gabrych, Tysiek i Uraz. Podczas before i after party zagra Dj Dobra Morda.

Na koncert zapraszają TIW MUSIC oraz Patent Event. Bilety można zamawiać on-line. Na adres kup.bilet123@gmail.com należy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem, datą i miejscem koncertu oraz ilością i rodzajem zamawianych biletów. Normalne bilety kosztują 40 złotych (z pierwszej puli) oraz 50 złotych (z drugiej puli). Ilość wejściówek jest ograniczona! Istnieje także możliwość zakupu biletu VIP za 70 złotych, w ramach którego m.in. otrzyma się plakat z autografami, będzie można spotkać się z artystami przed koncertem i weźmie się udział w losowaniu biletu VIP na kolejne hip-hopowe wydarzenie w restauracji „Muszla”.

BaT

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA